Aktualności

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

W VeraSport możecie czerpać radość z najpopularniejszej dyscypliny sportowej, jaką jest piłka nożna przez cały rok. W naszej strefie znajdziecie trzy zadaszone boiska ze sztuczną trawą. Możecie z nich korzystać w każdych warunkach i o każdej porze roku. Osób spędzających czas na naszym obiekcie jest wiele.

VeraKIDS to strefa stworzona z myślą o naszych najmłodszych klubowiczach. To tutaj nad dziećmi czuwają profesjonalni opiekunowie. VeraSport dba także o rozwój wszystkich pociech. Nasz klub oferuje zajęcia sportowe, taneczne oraz edukacyjne. Nieustannie staramy się spełniać Wasze oczekiwania.

W VeraSport nie czekamy do lata. Weź udział w naszym wyzwaniu i przygotują formę wcześniej. Z nami osiągniesz swój cel i wyprzedzisz innych w drodze do wymarzonej figury. Startujemy już 19-go lutego.

 

Nie masz planów na ostatnią sobotę karnawału? Przyjdź do VeraSport 10-go lutego. Startujemy o godzinie 11. Dobra zabawa gwarantowana!

 

Gimnastyka medyczna - tak nazywają się nowe zajęcia Medical&Health. Odbywać się będą w każdy wtorek, o godzinie 10. Poprowadzi je instruktor gimnastyki korekcyjnej i kulturystyki, Małgosia Durkiewicz. 

 

WAŻNE! :)
Chcemy cały czas się rozwijać i iść do przodu.
Chcemy, byście wspólnie z nami, osiągali WIĘCEJ!

 

Chcemy wspólnie z Wami wyznaczać kierunki rozwoju


Link do ankiety: http://bit.ly/gdzieidziemy

 

Wyjątkowi prowadzący, najlepszy sprzęt, energetyczna muzyka, czyli startujemy! Już poniedziałku 18 września - startuje pełny grafik rowerowy, a w nim nowe zajęcia Les Mills SPRINT i nowi prowadzący.

 

Drodzy klienci!

 

Z myślą o Was, udostępniamy Wam dwie nowości!

 

Rezerwacje internetowe

Do rezerwacji wystarczy tylko... Wasz numer telefonu! Pod adresem http://verasport.pl/rezerwacje możecie dokonać błyskawicznej rezerwcji terminu. 

 

Sprawdź w wyjątkowej promocji najnowszą technologię, rewolucyjny trening metodą elektrostymulacji, który zachwyca szybkimi efektami, bezpieczeństwem i komfortem ćwiczeń. Najnowocześniejsze maszyny lidera branży miha bodytec, indywidualne programy treningowe dopasowane do Twoich potrzeb i przeszkolona kadra trenerska.

Jak się bawić, to się bawić! Karnawał w VeraSport to dwie imprezy dla młodszych i starszych klubowiczów, ale także dla osób, które wcześniej u nas nie były!

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44