Aktualności

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Happy Ending 2, czyli podsumowanie sezonu 2017/18, na które zapraszamy całą społeczność VeraSport, zarówno klubowiczów, jak i VeraTEAM.

 

Nasza kawiarnia bierze udział w tegorocznej edycji Festiwalu Dobrego Smaku. Propozycja VeraCafe to No sugar I'm sweet enough, czyli połączenia borówek, jeżyn, białej czekolady i jogurtu greckiego z ciachem owsianym na spodzie. Słodko ale bez cukru! 

 

Nie chcesz, aby Twoje dziecko wakacje spędziło wyłącznie w domu? Mamy dla Was świetną, wakacyjną ofertę First Minute!

 

Sportowe półkolonie w VeraSport to:

Forma na wakacje sama się nie zrobi! A że do wakacji zostało coraz mniej czasu, mamy dla Was rewelacyjną wiadomość! Już w niedzielę, 10.06. zapraszamy na bezpłatny trening z Agatą Biernat - Miss Polonią 2017 i trenerką fitness.


Plan wydarzenia:

W ostatnią niedzielę w naszym klubie odbyło się otwarcie nowej strefy tenisa stołowego, która została zaprojektowana przez właścicieli firmy Modest, specjalizującej się w tenisie stołowym od 1988 roku.

 

Gotowi na zmiany

24.05.2018

Zapewne słyszeliście już o Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE, zwanego w skrócie „RODO”.

Nowa strefa w VeraSport już jest! Zapraszamy na wielkie otwarcie VeraTenisStołowy oraz turniej dla amatorów. 

Będziecie mogli zagrać na 6 profesjonalnych stołach z atestem ITTF firmy Jola. Wydarzenie kierujemy dla naszych klubowiczów oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z innymi graczami, a także kibiców.

Na macie trenuje od 19 lat, począwszy od judo, przez jujitsu, kickboxing aż do MMA. Za tydzień stoczy walkę z Mateuszem Głąbem podczas gali Fight Exclusive Night 21 w limicie do 70 kg. Łukasz Kopera - zawodnik oraz trener Zenith Vera Fight Clubu w rozmowie dla VeraSport.

Drodzy klubowicze, z dniem 14.05 wprowadzamy opaski dostępowe na terenie całego klubu. To ważna zmiana w codziennym funkcjonowaniu VeraSport, niezbędna dla zachowania odpowiednich standardów obsługi i komfortu korzystania z obiektu.

Weź udział w wyjątkowym, charytatywnym maratonie rowerowym. To wydarzenie inne niż wszystkie, które sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Spalaj kalorie i pomagaj podopiecznym Fundacji Gajusz! Przy okazji sprawdzisz swoje możliwości. Wasz rytm wyznaczać będą po raz pierwszy w Łodzi DJ wraz z perkusją na żywo!

 

KIEDY: 26 maja 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44