Aktualności

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

W środę (15.08) klub będzie otwarty w godzinach 8:00 - 18:00. W ten dzień nie będzie zajęć grupowych. 

Dołącz do akcji - Zapełniamy tornistry dzieci z łódzkich domów dziecka i wychowanków Fundacji Pomagam.

 

Co można przynieść?

zeszyty

piórniki

bloki rysunkowe

przybory do malowania

i wiele innych artykułów szkolnych potrzebnych małym uczniom!


Zebrane rzeczy zostaną przekazane ponad 150 dzieciom!

Na okres wakacyjny wprowadziliśmy kilka zmian w grafiku, a także w godzinach otwarcia klubu. Od lipca możecie uczestniczyć w nowych zajęciach fitness. Zapraszamy na Booty Class, Cardio Strong oraz Interval Workout. Oczywiście nie zapominając o naszych innych propozycjach, które doskonale znacie. 

 

 

Korzystając z okazji, że mamy ciepłe lato, poniedziałkowe zajęcia - Terapia ruchem przenosimy do parku. Wspólnie z Zieloną Łodzią, zachęcamy Was do treningów na świeżym powietrzu. Cieszmy się latem, a przy okazji nie zapominajmy o gimnastyce!

Cross na Zdrowie!

26.06.2018

Wakacje, słońce, plaża i… trening! Nawet w okresie letnim o nim nie zapominamy! Wspólnie z Zieloną Łodzią i Centrum Przygotowania Motorycznego by VeraSport zapraszamy Was na #CrossNaZdrowie. 

 

W minioną sobotę oficjalnie zakończyliśmy sezon 2017/18, a od poniedziałku włączamy tryb wakacyjny. To nie zwalnia nas od pracy, a tym bardziej od treningów! Zmian nie ma zbyt wiele. Przez lipiec i sierpień ładujemy baterie, by od września wrócić z jeszczę większą mocą!

 

Przez okres wakacyjny zmianie ulegnie grafik VeraKIDS. Przez lipiec i sierpień zabraknie w nim zajęć JUDO dla obu grup wiekowych. Treningi z Bartoszem Ponichterą wrócą od września. Ale to nie wszystko…

 

Happy Ending 2, czyli podsumowanie sezonu 2017/18, na które zapraszamy całą społeczność VeraSport, zarówno klubowiczów, jak i VeraTEAM.

 

Nasza kawiarnia bierze udział w tegorocznej edycji Festiwalu Dobrego Smaku. Propozycja VeraCafe to No sugar I'm sweet enough, czyli połączenia borówek, jeżyn, białej czekolady i jogurtu greckiego z ciachem owsianym na spodzie. Słodko ale bez cukru! 

 

Nie chcesz, aby Twoje dziecko wakacje spędziło wyłącznie w domu? Mamy dla Was świetną, wakacyjną ofertę First Minute!

 

Sportowe półkolonie w VeraSport to:

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44