Aktualności

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Mamy nadzieję, że nawet będąc w najdalszych zakątkach świata pamiętacie o treningu i swoim klubie :) Jeśli tak, dajcie nam koniecznie o tym znać!

 

Dodajcie do Waszych wakacyjnych postów, zdjęć, filmów hashtag #VeraSummer lub #VeraWakacje, zarówno na Facebooku jak i Instagramie. Mamy dla Was mnóstwo nagród w tym... KARNET OPEN na ROK!

...bo NAJLEPSZE ZOSTAWIAMY NA KONIEC! Koniec sezonu nie oznacza końca emocji! Wprost przeciwnie, w sobotę 24 czerwca emocji nie zabraknie. Tego dnia podsumujemy trwające od dawna akcje klubu, nagrodzimy klubowiczów w specjalnych kategoriach, wręczymy nagrody pracownikom poszczególnych stref i opowiemy Wam co nas czeka w ssezonie 2017/2018.

 

W VeraSport dzień dziecka trwa nie jeden dzień, a trzy miesiące! Spędź aktywne wakacje, rozpraw się z nudą na sportowo, skorzystaj z najbogatszej oferty zajęć... za połowę ceny! Od czerwca do końca sierpnia karnet dla dzieci jest 50% tańszy. Oferta obowiązuje nowych i obecnych klientów! 

 

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, ale w Vera Sport wiemy, jak sobie radzić z jej kaprysami – u nas można poczuć upragnioną wiosnę (a nawet lato) na talerzu! Nową porę roku przywitaliśmy odmienionym menu, którego skosztować można w Vera Cafe – jest zdrowo, kolorowo, a przede wszystkim przepysznie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wyceluj w Lato, hitowej akcji VeraSport, podczas której pomagamy Wam osiągnąć wszystkie planowane cele na zbliżające się wakacje! Dwa treningi tygodniowo, analiza składu ciała i wsparcie trenerów... to wszystko bezpłatnie! 

 

VeraSport nawiązała współpracę z Spartan Race - organizacją sportową obecną w 22 krajach Świata. Ta największa i jednocześnie wybrana Najlepszym Biegiem Przeszkodowym na Świecie marka organizuje w 2017 roku międzynarodowe zawody w całej Polsce.

 

Drodzy klienci!

 

Z myślą o Was, udostępniamy Wam dwie nowości!

 

Rezerwacje internetowe

Do rezerwacji wystarczy tylko... Wasz numer telefonu! Pod adresem http://verasport.pl/rezerwacje możecie dokonać błyskawicznej rezerwcji terminu. 

 

Sprawdź w wyjątkowej promocji najnowszą technologię, rewolucyjny trening metodą elektrostymulacji, który zachwyca szybkimi efektami, bezpieczeństwem i komfortem ćwiczeń. Najnowocześniejsze maszyny lidera branży miha bodytec, indywidualne programy treningowe dopasowane do Twoich potrzeb i przeszkolona kadra trenerska.

Jak się bawić, to się bawić! Karnawał w VeraSport to dwie imprezy dla młodszych i starszych klubowiczów, ale także dla osób, które wcześniej u nas nie były!

Jak się bawić, to się bawić! Karnawał w VeraSport to dwie imprezy dla młodszych i starszych klubowiczów, ale także dla osób, które wcześniej u nas nie były! 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44