PILNE! Zamknięcie klubu

Drodzy Klubowicze, 

obserwując aktualną sytuację i dynamikę zdarzeń, podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu klubu. Bezpieczeństwo i zdrowie jest priorytetem zarówno jeśli chodzi o społeczność klubową jak i o naszych pracowników, instruktorów, trenerów. To wartości nadrzędne, dlatego prosimy Was o zrozumienie tej decyzji. 

Podjęte wcześniej środki zapobiegawcze i odwołane wydarzenia mogą się okazać niewystarczające, a wszelkie działania prewencyjne i ochronne są w tej chwili bezcenne. Wierzymy, że ten okres, w którym nie będziemy mogli się spotykać, potrwa jak najkrócej. 

Wszelkie aktywne karnety zostaną automatycznie zamrożone na czas zamknięcia klubu. Rezerwacje na sporty rakietowe i boiska zostają odwołane. Z firmami, z którymi współpracujemy, będziemy się kontaktować indywidualnie. 

Wstępnie klub zamknięty będzie do 28 marca, ale termin ten może się zmienić, o czym będziemy informować na bieżąco. 

Specjalnie dla Was uruchamiamy dyżury telefoniczne w godzinach 9 - 17 (od poniedziałku do piątku). Cały czas do Waszej dyspozycji jesteśmy również w naszych mediach społecznościowych i pod adresem verasport@verasport.pl 


W sprawie stałych rezerwacji i umów dot. boisk prosimy o kontakt pod adresem m.sieradzka@verasport.pl.

AKTUALIZACJA: W dniu 13.03 odwołujemy również wszystkie zajęcia grupowe i rezerwacje na boiska oraz sporty rakietowe. Klub będzie zamknięty wcześniej.

1 komentarz
Aga 4 kwietnia 2020 06:43:28

Witam czy klub planuje wypożyczać swój sprzęt fitness klubowiczom Do domu? Mam na myśli bieżnie. Niektóre kluby w innych miastach zdecydowały się tak robić, dlatego pytam. Dziękuje za odp.

Dodaj komentarz