Poznaj slow jogging - spotkanie otwarte

Poznaj historię człowieka, który zgłębił japońskie tajniki długowieczności i zdrowego trybu życia. Człowieka, który poznał technikę i filozofię Slow Joggingu bezpośrednio od twórcy - japońskiego profesora Tanaki. Dowiedz się czym jest Slow Jogging i spróbuj tej formy aktywności, która jest absolutnie dla każdego! Zapraszamy 19 marca, o godzinie 17:00. 

Prowadzącym wydarzenie jest dr Maciej Kozakiewicz, innowator społeczny, wykładowca uniwersytecki, prezes Stowarzyszenia Slow Jogging Polska. Lider i pomysłodawca projektu Polska Witalna. Od ponad 20 lat praktykuje i propaguje podejście do zdrowia bazujące na: mindfulness, zbalansowanej diecie oraz slow joggingu. Żyje w zgodzie z ideą slow life.

Maciej Kozakiewicz jest także autorem świeżo wydanej książki pt. "Slow Jogging. Japońska droga do witalności", która szybko znalazła się w TOP sprzedaży Empiku w kategorii sport.

W trakcie spotkania oprócz fascynujących informacji o zdrowym trybie życia otworzymy również zapisy na cykliczne zajęcia Slow Jogging, prowadzone przez Macieja Kozakiewicza.

Liczba miejsc na zajęciach ograniczona!

Zapisy: 

  • w recepcji klubu
  • telefonicznie: 784 995 975 

Przejdź do wydarzenia KLIKNIJ 

1 komentarz
adam 15 stycznia 2019 08:27:13

Gosia jest rewelacyjnym trenerem i bardzo profesjonalna. Niesamowita wiedza i podejscie do czlowieka

Dodaj komentarz