WRÓCIMY SILNIEJSI - ANKIETA

Drodzy Klubowicze, od 13 marca widzimy się i słyszymy tylko online. Z utęsknieniem wypatrujemy Was, czekając na informację, kiedy będziemy mogli się znów spotkać.

Musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość do momentu, kiedy będziemy mogli uruchomić całą naszą ofertę (wstępnie przygotowywaliśmy się już dzisiaj na start sportów rakietowych i boisk).

Z pewnością wrócimy w zmienionej formie, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i w zgodzie z rozporządzeniami ministerialnymi przybijając piątkę łokciem.

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne i chcemy je poznać w krótkiej ankiecie, która pozwoli nam dobrze przygotować się na powrót do działania. Pomóżcie nam, odpowiadając na 6 pytań, byśmy mogli wspólnie wrócić silniejsi!

Link do ankiety: https://bit.ly/wrociMY-silniejsi

4 komentarze
Emjot 30 maja 2020 18:57:38

Cześć,
Otwierajcie się jak najszybciej możecie.
Nie rozumiem rządowych zamrożeń takich obiektów na tak dlugo. Zawsze działała dezynfekcja sprzętu. Akurat przychodziłem w godzinach kiedy ludzi nie było wiele. Decyzja o wyłączeniu prysznicy z użytkowania też wydaje się dziwna. Wystarczyłby reżim liczby ludzi korzystających.
Jeśli mogę mieć pytanie to czy coś się zmieni z benefitami- OK system.???

Emjot 30 maja 2020 18:58:23

Oczywiście pozdrawiam i otwierajcie się jak najszybciej.

Przemek 1 czerwca 2020 07:31:29

Cześć, dziękujemy za komentarz. Zostawienie naszej branży na sam koniec jest oczywiście bardzo trudne, ale cieszymy się, że w końcu wracamy. Być może wyłączenie pryszniców z użytku jednak nie będzie konieczne, wciąż czekamy na wytyczne dot. rozporządzenia. Systemy zewnętrzne będą funkcjonowały od 6 czerwca :-)

Maciej 1 czerwca 2020 18:41:20

Jak będzie z odmrożeniami karnetów?
Ci co mają wykupione na cały rok od razu mają odmrażany w momencie otwarcia klubu?

Dodaj komentarz