Aleksandra Bryła

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Aleksandra Bryła- od dziecka związana ze sportem. W trakcie swojej kariery sprawdziła się zarówno jako zawodniczka piłki nożnej, biegaczka z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi (trenując biegi uliczne, przełajowe,górskie i ekstremalne). 

 

Oli nieobce są żadne sporty. Ma za sobą przygodę również w rugby, gdzie startowała w turniejach rangi Mistrzostw Polski. Od 2 lat związana z crossem i treningiem funkcjonalnym, gdzie doskonali każdy aspekt sprawności podczas codziennych treningów, a swoje umiejętności sprawdza na zawodach, rywalizując z zawdniczkami z całej Polski.

 

Studenta dietetyki sportowej. Ukończyła kursy trenerskie, w tym Medical Training, Szkolenie Sprzętowe w treningu funkcjonalnym/stretch for strength, instruktor fitness - ćwiczenia siłowe. Bierze regularnie udział w szkoleniach czy konferencjach dietetycznych oraz kursach instruktorskich.

 

Ze sportem związana nie tylko jako zawodniczka, ale również jako działaczka. Pełniła funkcję wiceprezesa do spraw imprez masowych w Akademickim Związku Sportowym na Politechnice Łódzkiej. Organizowała Akademickie Mistrzostwa Świata w biegach Przełajowych, Akademickie Mistrzostwa Polski w przełajach i piłce ręcznej, wiele biegów i imprez masowych jak Bieg Katorżnika, Maraton Komandosa, Akademickie Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim.

 

Całe życie wkłada serce w sport i wszystko co z nim związane. Na co dzień pozytywna, pełna uśmiechu i optymizmu, którym zaraża innych na sali treningowej.

Aleksandra Bryła prowadzi następujące zajęcia

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44