Trening EMS w VeraSport

Trening

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

23.09.2016

VeraEMS: Trening elektrostymulacji w VeraSport, cz. 1

Od października wprowadzamy w naszej ofercie rewolucyjny trening, który od niedawna jest obecny w Polsce i momentalnie podbił serca trenujących. EMS, czyli trening metodą elektrostymulacji jest dostępny w VeraSport. Przedstawiamy Wam poniżej ogólne informacje, które mogą Was zaciekawić, zanim spróbujecie. To pierwszy artykuł z cyklu wprowadzającego Was w świat EMS.
 

Czym jest EMS?

Trening EMS to elektrostymulacja mięśni. Dzięki specjalnej technologii zamkniętej w urządzeniu przekazywane są specjalne impulsy za pomocą dedykowanej kamizelki i opasek, połączonych z urządzeniem. To równomierna i bezpieczna praca mięśni pozwalająca szybko uzyskać efekty.

 

Korzyści.

Oszczędność czasu - pełny trening trwa niespełna pół godziny. To całkowicie wystarczy do pełni efektów, dzięki temu, że specjalne impulsy docierają do wszystkich grup mięśni.

  • Zdrowie - EMS to nie tylko gwarancja świetnego samopoczucia, ale także wydajna pomoc przy rehabilitacji, powrocie po kontuzji czy możliwość bezpiecznego wzmocnienia mięśni pleców, co łagodzi bóle i problemy z kręgosłupem.
  • Spalanie tłuszczu - metoda EMS to wydajne spalanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym budowaniem masy mięśniowej tych partii, które chcesz wzmocnić i wymodelować.
  • Bezpieczeństwo - asysta przeszkolonego trenera dbającego o cały cykl szkoleniowy, specjalny strój, ale przede wszystkim brak przeciążeń działających m.in. na stawy, charakterystycznych dla treningu siłowego.
  • Lepsze wyniki - EMS wykorzystywany jest także przez profesjonalnych sportowców. Piłkarzy, lekkoatletów, kierowców Formuły 1 czy kaskaderów filmowych. To dzięki temu, że jest to bardzo wydajny i szybki trening, angażujący jednocześnie nawet 8 grup mięśniowych.

Sprzęt

Dokładnie badanie rynku, potrzeb klientów, zbieranie ofert i wybór tej najlepszej. Tak pojawił się w VeraSport sprzęt najwyższej jakości, renomowanej niemieckiej firmy Miha Bodytec, która od ponad 10 lat stawia na innowacje w sporcie i branży medycznej.


Dlaczego 27 minut?

Mniej niż pół godziny - tyle trwa pełna sesja treningowa. Tyle wystarczy, by zrealizować pełny trening, odpowiadający kilku godzinom na siłowni. Przed treningiem zakładany jest strój, przeprowadzana jest również krótka rozgrzewka, a po treningu sesja relaksacyjna.

 

Dla kogo jest trening EMS i jakie są jego efekty?

Elektrostymulacja, stosowana w fizjoterapii i sporcie wyczynowym to wzmocnione impulsy, odpowiadające tym wysyłanym przez mózg do neuronów w trakcie tradycyjnych ćwiczeń, powodujące skurcz mięśni. EMS wspomaga ten proces impulsami wysyłanymi z urządzenia, dzięki czemu pobudzane są mięśnie położone głęboko, m.in. mięśnie stabilizujące. To trening dla każdego - chcącego modelować kształt ciała, ujędrnić mięśnie, wzmocnić masę mięśniową czy zredukować tłuszcz. To także świetny sposób na wzmocnienie mięśni kręgosłupa czy przyspieszenie procesu powrotu po kontuzji i dla rehabilitacji.

 

Pierwszy trening.

Pierwszy trening dla początkujących trwa około 12 minut, aby przyzwyczaić organizm do nowych bodźców, a także dokładnie dopasować strój. Każda kolejna sesja trwa niespełna pół godziny, obejmując dodatkowo rozgrzewkę i relaks po treningu.

 

Czy to jest bezpieczne?

Trening EMS jest całkowicie bezpieczny. To gwarancja maksymalnych efektów z zachowaniem bezpieczeństwa i zdrowia organizmu. Kontrolowane impulsy dopasowane są do możliwości i wieku ćwiczącego, a asysta przeszkolonego trenera zapewnia pełną kontrolę nad sesją treningową. Z treningu EMS nie mogą korzystać jedynie kobiety w ciąży, osoby z chorobami nowotworowymi i osoby posiadające rozrusznik serca.

 

Higiena.

Specjalne stroje używane w treningu EMS są każdorazowo prane i odkażane dedykowanymi środkami. Osoby korzystające z tego rodzaju treningu w VeraSport mogą również wykupić swój dopasowany strój na wyłączność.


>>>Zobacz cennik treningu EMS w VeraSport<<<
>>>Odwiedź również dział VeraEMS<<<

 

Bądźcie z nami...

Wkrótce kolejne artykuły na temat rewolucyjnego treningu EMS w VeraSport! 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44