Kalendarz eventów

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Gorąca sobota w VeraSport!
05.12.2015
Zakończono

Gorąca sobota w VeraSport!

Gorąca sobota w VeraSport
Na dworze szaro i zimno? W sobotę 05.12. Was rozgrzejemy! Kolorowe i energetyczne warsztaty taneczne, m.in. Samba, Zumba i Afro! A to wszystko bezpłatnie dla naszych klubowiczów!

W sobotę 05.12 w Vera Sport zamieni się w gorącą brazylijską Copacabanę! Od 11:00 do 15:00 zapraszamy na warsztaty taneczne z Samby, Zumby, Zumbrasil i Afro, prowadzone przez światowej klasy specjalistów m.in. z Brazylii i Polski.

 

A o 22:00 impreza, która pobudzi Wasze zmysły - Vera Capo Party

 

Impreza i warsztaty bezpłatne dla klubowiczów.


Koszt dla pozostałych osób: 30 zł

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: 

>>>KLIK<<<

 

Szkolenie Medical PT - Układ Ruchu w VeraSport
21.11.2015
Zakończono

Szkolenie Medical PT - Układ Ruchu w VeraSport

Zapraszamy na kolejne wyjątkowe szkolenie w naszym klubie. Tym razem jest to Medical Personal Trainer - Układ Ruchu, przygotowane przez Kuźnię Trenerów. Szkolenie składać się będzie z trzech zjazdów - po jednym w październiku, listopadzie i grudniu, i w całości odbywać się będzie w VeraSport.

     Zjazd I 21-22 listopada
Pierwszy zjazd poświęcony jest wadom postawy oraz dolegliwościom kręgosłupa. Uczestnicy szkolenia uczą się jak zapobiegać powstawaniu dolegliwości oraz jak pracować z klientem urazowym podczas treningu. Poznają też prawidłowe techniki wykonania ćwiczeń usprawniających. Duży nacisk podczas szkolenia położony jest na techniki rozluźniana i rozciągania mięśni zaczerpnięte z fizjoterapii, wzbogacone o zastosowanie popularnego sprzętu treningowego do zastosowania tych technik.

     Zjazd II 28-29 listopada
Na drugim zjeździe Medical Personal Trainer uczymy się jak postępować w przypadku najczęściej występujących dysfunkcji kończyn górnych i dolnych oraz jak prowadzić trening z klientem po zakończonej rehabilitacji.

     Zjazd III 12-13 grudnia
Trzeci zjazd Medical Personal Trainer to głębsze poznanie anatomii oraz poznanie technik kinesiology tapingu. Kursant uczy się podstawowych, bezpiecznych technik kinesiology tapingu, które mogą usprawnić pracę mięśni poprzez ich rozluźnienie lub wzmocnienie. Uczymy również technik pomocnych przy zabezpieczaniu kontuzjowanych stawów.

Wydarzenie na Facebooku
Szczegóły na stronie internetowej

Dzień Zdrowia w VeraSport
24.10.2015
Zakończono

Dzień Zdrowia w VeraSport

Już po raz trzeci zapraszamy na autorską imprezę prozdrowotną - Dzień Zdrowia. Dzięki naszym trenerom i współpracy z naszymi partnerami i lekarzami możemy zaproponować naszym klubowiczom kompleksową opiekę i diagnostykę pod kątem różnych schorzeń i zdrowotnych nieprawidłowości.

Tegoroczna edycja będzie skierowana zarówno do młodszych klubowiczów jak i do naszych seniorów. Wśród atrakcji 24 października (sobota) znajdują się m.in.:

 • darmowe treningi personalne
 • analizy składu ciała
 • porady dietetyczne
 • pomiar poziomu trójglicerydów, cholesterolu i glukozy
 • masaże

 

W bogatym programie III Dnia Zdrowia znajdują się również warsztaty i prelekcje.

 • 11:00 "MyWellness w Vera Sport" ? wznieś swój trening na wyższy poziom.
 • 12:00 "Dlaczego tak trudno schudnąć?" - mity żywieniowe
 • 13:00 "Zmień swoje nawyki, a zmieni sie Twoje życie"

 

Dzień Zdrowia - 3 edycja

24 październik 2015

start godzina: 10:00

 

Dzień Zdrowia 3

CPM: Double Trouble 2
05.09.2015
Zakończono

CPM: Double Trouble 2

Rok temu pierwszy raz w Polsce zorganizowaliśmy tego typu zawody. Teraz czas na powtórkę. Będzie podwójnie dobrze i to do potęgi drugiej! Zawody cross dla par - czyli idealna okazja, zeby się sprawdzić ze swoim partnerem treningowym i porównać swoje osiągnięcia z uczestnikami z całego kraju. Trzy kategorie, wymagające zadania i atrakcyjne nagrody, a to wszystko w jedynym takim miejscu... CPM!

 

CPM Double Trouble 2

05.09.2015

Centrum Przygotowania Motorycznego

 

Relacje i zdjęcia z imprezy znajdziecie na:

Zobaczcie takze kto się zgłosił na zawody: Lista startowa (aktualizacja 30.07)

 

CPM Camp - Tydzień Efektów!
25.07.2015
Zakończono

CPM Camp - Tydzień Efektów!

Nie musisz wyrywać dębów, ani przenosić gór żeby jechać na CPM Camp! Nie trafisz też to ciężkiej jak kamieniołomy pracy. CPM Camp to idealna okazja na spędzenie fantastycznego tygodnia w otoczeniu pięknych mazurskich lasów i jezior w sposób aktywny. Zamiast objadania się goframi i kebabami oraz bezczynnego wylegiwania się na plaży proponujemy alternatywne spędzenie wakacji ? w taki sposób, że po powrocie nie będziesz musiał z lękiem zerkać na wagę i stan swojego ciała.
 
CPM Camp to wypełniony treningami tydzień o intensywności dostosowanej do uczestników. Nie zmienia się ilość ? 3 treningi dziennie, ale każdego dnia trening przeprowadzony będzie w innej, urozmaiconej formie.
W cenie last minute, 1040 zł, zapewniamy:
 
 • 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • zakwaterowanie w sportowym ośrodku AZS Wilkasy
 • dostęp do bogatej infrastruktury sportowej ośrodka
 • pakiet zawodnika
 • suplementacja

Oprócz treningów w programie również wiele atrakcji związanych z istniejącą infrastrukturą wodną i sportową. Obok treningów zapewnimy Wam również warsztaty z podnoszenia ciężarów, zawody triathlonowe, zawody cross challenge (żeby móc sprawdzić czy nastąpił progres!).CPM CAMP

Termin: 26 - 31 lipca 2015
Miejsce: AZS Wilkasy
Koszt: 1040 zł

 

Szczegółowej informacje: TUTAJ

 

Zostały ostatnie miejsca.
Aby się zapisać zapraszamy do klubowej recepcji.
Do zobaczenia w Wilkasach!


Więcej informacji: www.facebook.com/events/520885938063841/ lub w recepcji klubu

 

Maraton Fitness 2
23.05.2015
Zakończono

Maraton Fitness 2

 W sobotę 23 maja rusza kolejna edycja naszego Maratonu Fitness. 
 • Najlepsze zajęcia
 • Wasi ulubieni instruktorzy
 • Darmowy udział dla klubowiczów VeraSport
Zaczynamy o 11:00 i przez dwie godziny dajemy sobie maksymalny wycisk. To tez świetny sposób na spalenie kalorii w ramach akcji "Wyceluj w Lato!"
 

 

Szkolenie: TAPING 2
19.04.2015
Zakończono

Szkolenie: TAPING 2

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i owocnymi wynikami poprzedniego szkolenia, postanowiliśmy kontynuować przygodę z tapingiem. Tym razem skupimy się przede wszystkim na tapingu rehabilitacyjnym, często i chętnie wykorzystywanym podczas dysfunkcji neurologicznych, urazów, wad postawy czy w przypadku bólów narządów ruchu i urazów sportowych.


Szkolenie nauczy Was prawidłowej aplikacji, kierowania obciążeniem stawów, hamowania lub torowania określonych zakresów ruchu, a także profilaktyki pourazowej.


Oprócz przypomnienia teorii tapingu, omówienia materiałów, wskazań i prezentacji przykładów, bardzo ważna będzie część praktyczna, podczas której demonstrowane będą poszczególne przypadki i dysfunkcje.


Prezentacje aplikacji i samodzielne próby pod kontrolą prowadzących, pozwolą skorygować błędy i przyniosą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Uzyskana podczas szkolenia wiedza praktyczna i teoretyczna, metody i techniki mogą być wykorzystywane przez uczestników podczas pracy z pacjentami i zawodnikami.


Zwieńczeniem szkolenia będzie rozdanie certyfikatów uczestnictwa, potwierdzających nabyte umiejętności oraz pamiątkowe zdjęcie.

 

Prowadzący:

Szkolenie przeprowadzi Mariusz Paliświat magister fizjoterapii, uczestnik licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii. Od 10 lat zajmuje się rehabilitacją sportowców (piłka nożna, podnoszenie ciężarów, crossfit, rugby, piłka ręczna, MMA) praca jest jego wielką pasją. Przez 14 lat sam wyczynowo uprawiał sport, był członkiem kadry narodowej w podnoszeniu ciężarów.


TERMIN SZKOLENIA: 19.04
START: 10:00
Miejsce: Sala konferencyjna VeraSport / CPM
-----------------------------------------------------------------------------
Wpłaty:
? Do 5 kwietnia ? 350 zł (po tym terminie 400 zł)
? Zniżka dla par ? 300 zł za osobę

Liczba miejsc ograniczona!


Przed dokonaniem wpłaty prosimy o rezerwację u organizatora i potwierdzenie wolnych miejsc:
Marcin Żaworonek
tel. 733 171 413

m [dot] zaworonekatgmail [dot] com (subject: Szkolenie%20Taping) (m [dot] zaworonekatgmail [dot] com)

OpenDAY - dzień otwarty w VeraSport
21.03.2015
Zakończono

OpenDAY - dzień otwarty w VeraSport

Jak już zaczynać wiosnę to z hukiem, dobrą formą i humorem! Zapraszamy Was na OpenDAY, już w najbliższą sobotę 21 marca.

 

Będziecie mogli zobaczyć nową strefę VeraGYM i poznać jej funkcjonalność, przetestować nowoczesny sprzęt i wziąć udział w konkursowych aktywnościach. Będziemy mieli także dla Was promocje cenowe na abonamenty i karnety.


A co przede wszystkim? Maraton Fitness z DJ-em, podnoszenie ciężarów, zawody crossfit dla drużyn czy darmowe treningi personalne i analizy składu ciała.

 

Warto być z nami w sobotę!
Mamy dla Was również bezpłatne wejściówki, do wykorzystania również w sobotę (pierwszeństwo na wejście) ? wystarczy wejść na www.verasport.pl/podnosimy, wpisać imię i nazwisko oraz mail.

 

UWAGA: Generując wejściówkę możecie również wygrać roczny karnet lub trzy trzymiesięczne.

 

Harmonogram imprezy: 

Strefa                 Godz.                    Aktywność
VeraGYM    10.00 ? 16.00      Bezpłatne sesje treningów personalnych
VeraGYM    10.00 ? 13.00      Konkurencje i aktywności sportowe z nagrodami
VeraGYM    10.00 ? 16.00      Bezpłatna analiza składu ciała
CPM            10.00 ? 11.00      Podnoszenie ciężarów
CPM            11.00 ? 12.20      Maraton Fitness z DJ-em
CPM            12.30 ? 14.00      Zawody Crossfit dla teamów
 

Charytatywny Świąteczny MARATON ZUMBY
20.12.2014
Zakończono

Charytatywny Świąteczny MARATON ZUMBY

 Drogie klubowiczki (i klubowicze oczywiście tez)!

Zapraszamy na wyjątkowe, świąteczne wydarzenie, w którym cieplej zrobi się nie tylko na sercach ;-) Chcemy poprzez dobrą zabawę pomóc. Wiemy, ze uwielbiacie Zumbę, dlatego zapraszamy Was na świąteczny maraton, podczas którego będziemy zbierać zabawki dla dzieci z domu dziecka.

Co trzeba zrobić, zeby pomóc? Przede wszystkim trzeba przyjść 20 grudnia, w sobotę (odstawiając na chwilę świąteczne porządki i zakupy oraz dać jeszcze pozyć karpiowi w wannie), wziąć ze sobą zabawkę (moze być dla chłopca, dziewczynki, pluszowa, składana, zdalnie sterowana czy dmuchana - obiecujemy, ze pobawimy się nimi tylko chwilę i zaraz zawozimy do wybranego domu dziecka) i dobrze się bawić! :-)

Maraton poprowadzą: Agata Grzegorzewska, Kasia Kamińska i Dorota Gierańczyk.

Charytatywny Świąteczny MARATON ZUMBY w VeraSport

 • 20.12.2014
 • godz. 15 - 18
Brak zapisów, zaproś swoich znajomych, pomózmy razem!

 

Międzynarodowe Warsztaty Capoeira
06.12.2014
Zakończono

Międzynarodowe Warsztaty Capoeira

Kolejna już edycja jednej z najlepszych i największych imprez Capoeira Regional w Polsce. W tym roku jeszcze więcej atrakcji, emocji i radości! 

 

Goście:
- Mestre Cabeca
- Contramestre Tamarindo
- Contramestre Coro Seco
- Contramestre Charles
- Contramestre Sem-Memoria
- Professor Caju Muzenza
- Professor Secao
- Professor Dinossauro
- Professor Amendoim
- Professor Adriano
- Professor Tok Arte Negra
- Graduada Delzinha
- Wojciech Klimkiewicz (Polonia)
- Cidy

 

W sobotę odbędą się takie zajęcia jak: BJJ, i Afro...

 

PLAN IMPREZY

 

Sobota:
10.00 - 13.00 trening z podziałem na grupy zaawansowania
11.00 - 13.00 trening z Wojciech Klimkiewicz capojitsu
13.00 -16.00 przerwa obiadowa
16.00 - 18.00 trening z podziałem na grupy zaawansowania
18.00 - 20.00 Roda
22.00 - Impreza

 

Niedziela:
11.00 -12.00 trening z podziałem na grupy zaawansowania
12.00 - 13.00 Roda pożegnalna

 

 

Kontakt:
Professor Secao
Secaoatwp [dot] pl
535 222 606

 

Estagiario Tek Capoeirowski Camarao - Mateusz Koprowski
tek_won_doatinteria [dot] pl
792 810 930

 

ADRES:
Vera Sport Łódź
ul. Siewna 15
http://www.verasport.pl/

Double Trouble
29.11.2014
Zakończono

Double Trouble

Crossfit do potęgi, czyli podwójnie dobrze! 

DOUBLEtrouble

Pierwsze w Polsce zawody dla par.

 

 • Ekipy złożone z dwóch Pań i dwóch Panów.
 • Wymagające Workout'y
 • Świetna zabawa
 • Sprawdzian dla partnerów treningowych

Szczegóły ---> KLIKNIJ

 

 

II łódzkie Dni Zdrowia
15.11.2014
Zakończono

II łódzkie Dni Zdrowia

 Już 15 listopada, w sobotę, zapraszamy na II łódzkie Dni Zdrowia, prozdrowotną akcję, która w zeszłym roku cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród Was!

Podczas Dni Zdrowia, będziecie mogli przede wszystkim sprawdzić swoją formę. Skonsultować się z trenerem i dietetykiem, korzystać z masażu prozdrowotnego i sportowego oraz sprawdzić się w testach sprawności. Wszystko to bezpłatnie i pod opieką specjalistów.

Zaczynamy o godzinie 9:00. Zapraszamy serdecznie!
Tabata Challenge
25.10.2014
Zakończono

Tabata Challenge

Druga edycja Tabata Challenge, już 25 października na CPM 

Zazwyczaj niezwykle efektywnie spala tłuszcz, poprawia kondycję organizmu oraz wydolność aerobową (tlenową) i anaerobową (beztlenową) w porównaniu do treningu o niskiej i średniej intensywności. Tabata, czyli interwałowy trening metaboliczny, który po raz pierwszy wprowadziła VeraSport, szybko zdobyła Wasze serca.

Z tej okazji juz drugi raz, zapraszamy Was na wyjątkowe zawody Tabata Challenge, które odbędą się 25 października, w sobotę.
 

 • Kategorie kobiet i mężczyzn.
 • Nagrody dla podium w obu kategoriach.
 • DARMOWY START dla klubowiczów (pozostali chętni wpisowe - 15 zł).
   

Startujemy punktualnie o godzinie 11.00

Przyjdź i sprawdź się w zawodach, gdzie tempo jest podkręcone maksymalnie!

 

Wśród konkurencji:

 • burpee
 • scyzoryk
 • pompki
 • przysiady

Każda konkurencja - 4 minuty. 

 

4 konkurencje. 4 minuty. 1 zwycięzca! 

 

System ćwiczeń - 20 sekund pracy, 10 sekund odpoczynku.

Pobij z nami Rekord Guinnessa!
12.10.2014
Zakończono

Pobij z nami Rekord Guinnessa!

 12 października, zanim spadną wszystkie liście w Parku na Zdrowiu i zanim założymy ciepłe czapki i kurtki, czas na ostatnią, plenerową aktywność w tym sezonie!

Akcja jest prosta. Spotykamy się od 10:00 w Parku na Zdrowiu w okolicach Amfiteatru i bijemy Rekord Guinessa w ćwiczeniach w wykroku. Będzie tam całkiem pokaźny Vera Team, żeby Was odpowiednio rozgrzać i zmotywować!

Zostaw po sobie ślad w Księdze Rekordow Guinnessa! Event jest finałem akcji "Łódzkie ma pomysł na zdrowie". O 13:50 wchodzimy na scenę i robimy szał, ale obecni na miejscu jesteśmy już od rana i mamy dla Was trochę atrakcji. W naszym namiocie czekać na Was będą darmowe analizy składu ciała, ale nie tylko... Reszta niech będzie niespodzianką ;-)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Odwiedź oficjalną stronę akcji

Fitness Open Day vol. 2
04.10.2014
Zakończono

Fitness Open Day vol. 2

 Nadchodzi nowy sezon w Centrum VeraSport, więc po raz kolejny zapraszamy Was na dzień otwarty - Fitness Open Day vol. 2! Najbliższa sobota, 4 października, zapowiada się naprawdę ciekawie! Z wakacji wracają nie tylko studenci, ale także większość Waszych ulubionych zajęć!

Będzie więcej zabawy, więcej emocji, więcej propozycji spędzenia aktywnie wolnego czasu, a przy okazji spalenia kilkuset kalorii, ukształtowania sylwetki czy po prostu odstresowania się po pracy :)

Najlepszą do tego okazją będzie Open Day, gdzie najpierw czeka Was ciężka praca - wypróbowanie wszystkich zajęć, a później przy ulubionym napoju będziecie mogli pokontemplować chwilę i wybrać zajęcia na najbliższy sezon.... Będzie się działo!

Startujemy punktualnie o godzinie 10:00. Każde pokazowe zajęcia będą trwały pół godziny, a prowadzić je będą Wasi ulubieni instruktorzy: Ania, Natalia, Agnieszka, Marika, Kasia, Martyna, Karina i Marcos.

Zabierzcie ze sobą także swoje pociechy, dla nich również przygotowaliśmy specjalne zajęcia taneczne i Capoeirę!

Więcej szczegółów będziemy zdradzać w tygodniu na Facebooku.

Pamiętajcie, najbliższa sobota 4 października - wszystkie zajęcia za darmo! :)

CPM Camp 2014
25.07.2014
Zakończono

CPM Camp 2014

 Zapraszamy na jedyny taki obóz sportowy w Polsce. Najlepsi trenerzy, najlepsze miejsce i najwięcej sportowych emocji! CPM CAMP to trening, przygoda, progres!

 

6 dni ostrego sportu w dniach 25 - 30 lipca, w trakcie obozu szkoleniowo-rozwojowego przygotowanego przez Centrum Vera Sport i ekipę CPM w miejscu stworzonym do uprawiania sportu - ośrodku AZS Wilkasy.

W trakcie obozu codziennie odbywać się będą po dwa treningi. Poranny WOD i popołudniowy, urozmaicony trening niespodzianka, każdego dnia coś innego (mieszane aktywności sportowe). CPM Camp pozwoli Ci poszerzyć wiedzę, zapewni progres techniki i motoryki oraz rozwój sportowy.

CPM CAMP to:
? Codzienne treningi prowadzone przez profesjonalistów
? Pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
? Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
? Pełen dostęp do bogatej sportowej infrastruktury

Dla każdego pakiet obozowy:
? Zestaw aminokwasów
? Koszulki okolicznościowe
? Gadżety
? Zapas wody
? Dyplom uczestnictwa

Zaliczka: 600 zł (do końca kwietnia)
Całkowity koszt: 1100 zł (do końca czerwca)


SZCZEGÓŁY

m [dot] stypulkowskiatverasport [dot] plm [dot] stypulkowskiatverasport [dot] pl (subject: CPM%20Camp) ( )/ tel. 728 421 685
Nie daj się wyprzedzić! Limit miejsc: 19 osób.

 

Zobacz stronę ośrodka: http://www.azs-wilkasy.pl/

 

WPŁATY

Wpłat można dokonywać w recepcji klubu lub przelewem na konto.

Nr konta: 23 1240 1545 1111 0010 5590 1267 (Bank Pekao SA)

Vera Sport sp. z o.o.

ul. Siewna 15

94-250 Łódź

 

 

Water War by CPM
28.06.2014
Zakończono

Water War by CPM

 

Water War, czyli crossfitowa potyczka najlepszych atletów z okręgu łódzkiego. W wyjątkowej scenerii zmierzy się ze sobą dziewięciu potężnie zbudowanych crossfiterów w oryginalnych workout?ach z wykorzystaniem infrastruktury wodnej. Water War by CPM to widowiskowe ?wodne WOD-y?, które zapamiętacie na długo!


Vera Sport, CPM i pływalnia MOSiR Wodny Raj zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania i obserwowania tych emocjonujących zawodów. W przerwie między poszczególnymi rundami dla widzów organizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można się sprawdzić w przygotowanych przez naszych trenerów aktywnościach i konkurencjach.


Startujemy o godzinie 10:30, prezentacją zawodników, omówieniem zasad i przedstawieniem pracującej dla Was tego dnia ekipy. O każdej pełnej godzinie rozpoczynać się będzie 40-minutowy WOD. Każdy heat poprzedza 20-minutowy konkurs dla widowni.


Przyjdźcie 28 czerwca na pływalnię ?Wodny Raj? przy ul. Wiernej Rzeki 2, która jest jednym z najnowocześniejszych obiektów rekreacyjnych na terenie Łodzi. Całe zawody odbywać się będą na części otwartej obiektu.


Organizator: Centrum VeraSport, CPM, MOSiR Łódź pływalnia "Wodny Raj". 

 

PLAN IMPREZY

10:30 ? otwarcie, przedstawienie ekipy, prezentacja zawodników ogłoszenie WOD-ów, zasad
11:00 ? Pierwszy WOD
11:40 ? 12:00 KONKURS dla widzów
12:00 ? 12:40 ? WOD 2
12:40 ? 13:00 KONKURS II dla widzów
13:00 - 13:40 ? WOD 3
13:40 ? 14:00 ? KONKURS III dla widzów
14:00 ? 14:40 ? WOD 4
14:40 ? 15:00 ? KONKURS IV ? dla widzów
15:00 - ogłoszenie wyników, koronacja, rozdanie nagród
 

 

Uczta Jaskiniowców
10.05.2014
Zakończono

Uczta Jaskiniowców

 10 maja cofniemy się miliony lat wstecz, niemal do epoki kamienia łupanego, by właśnie w tej konwencji spotkać się w Parku na Zdrowiu i sportowej atmosferze spędzić majową sobotę.


?Uczta Jaskiniowców?, bo tak nazywa się impreza przygotowywana przez ekipę CPM, to spotkanie miłośników crossfitu i kultury fizycznej. Urozmaicone konkurencje, porządne kawały mięsa na grillu to jest to co jaskiniowcy lubią najbardziej.


Oprócz pokazów crossfitu przez jedną z najlepszych drużyn w Polsce ?Team CPM, rywalizować ze sobą będą mogli także wszyscy goście, którzy tego dnia przyjdą do parku.


Jaskiniowcy zmierzą się w biegu na 1000m ze zwierzem, w ?spacerze jaskiniowca? czy emocjonującej potyczce z bestią.


?Uczta Jaskiniowców? to impreza, która przede wszystkim ma zapewnić dobrą zabawę i łączyć przyjemne (grill na świeżym powietrzu) z pożytecznym (sport).

 

Czekamy na Was twardziele i twardzielki, 10 maj, sobota, rok 2014 ? to uczta dla ducha i dla ciała.

PRZEBIEG
10 - 11 Otwarcie zawodów / rejestracja zawodników / wspólna rozgrzewka
11 ? Omówienie poszczególnych konkurencji, regulaminu i zasad
11:15 ? I konkurencje: start pierwszych grup co 10 minut
12:30 ? II konkurencje: start grup co 12 minut
14:30 ? Konkurencja finałowa
15:30 ? Uroczyste zakończenie oraz dekoracja zawodników

?a później już tylko wielkie grillowanie i odpoczynek!

 

SYSTEM ROZGRYWEK
W pierwszej i drugiej konkurencji startują 2 kobiety i 3 mężczyzn. W finale zmierzy się 5 Pań, a później 5 Panów. Do finału awansują zawodnicy, którzy w poprzednich konkurencjach zebrali jak największą liczbę punktów. O poszczególnym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów.

Konkurencje dla zawodników

 

 • WOD # 1

Bieg na 1000 metrów ze zwierzem Panowie 9kg Panie 5kg
Za każde zrzucenie zwierza 5 burpee

 • WOD #2

3 RUNDY NA CZAS
-20 BOX JUMP
-10 X 10 metrów: spacer jaskiniowca - M 16KG KB / K 12 KG KB
- 5 X rwanie zwierza - M 40KG / K 30 KG

 • FINAŁ

,,POTYCZKA ZE ZWIERZEM"
5 rund na czas
Zarzut zwierza na barki - M 40 KG / K 30 KG X 10
Spacer ze zwierzem na barkach 10M
Przysiady ze zwierzem - M 40 KG / K 30 KG X 10
Spacer ze zwierzem na barkach 10M

Konkurencje dla kibiców (+ niespodzianki)
- poranek jaskiniowca
- rzut skałą
- rozgrzewka jaskiniowca
- wspinaczka na skałę

Pierwsze łódzkie Dni Zdrowia w Vera Sport!
26.04.2014
Zakończono

Pierwsze łódzkie Dni Zdrowia w Vera Sport!

 

Już w najbliższą sobotę wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie wiosenno-letni ?przegląd? zdrowia. Przez cały dzień w klubie dyżurować będą lekarze specjaliści, dietetyk i trenerzy, którzy omówią Twoje wyniki i wydadzą odpowiednie zalecenia. Cała impreza jest bezpłatna.


W trakcie Dni Zdrowia ocenimy Twoją kondycję fizyczną, sprawdzimy Twoje zdrowie i pomożemy poprawić samopoczucie. Uzyskasz bezpłatne konsultacje lekarskie, dietetyczne i porady trenerskie. Przeprowadzać będziemy także teksty sprawności i badanie wzorców ruchowych.


Tylko tego dnia nasi goście będą mogli skorzystać z nowoczesnego analizatora składu ciała, który w szczegółowym wydruku informuje m.in. o zawartości wody w organizmie, poziomach wody, tkanki tłuszczowej oraz zaleceniach dot. diety i sposobów odżywiania, a także o indywidualnych programach treningowych.


Ważne jest dla Ciebie zdrowie? Chciałbyś sprawdzić swoją kondycję i formę? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć w sobotę, 26 kwietnia. Zaczynamy już od godziny 9:00!

Acro Joga
05.04.2014
Zakończono

Acro Joga

 

Acro Yoga łączy 3 główne elementy. Akrobatykę, która kształtuje zaufanie, moc i radość. Sztukę Uzdrawiania, kształtującą świadome słuchanie, współodczuwanie i puszczania kontroli. Jogę, która skupia się na świadomym oddechu, życiowym balansie i harmonii.

 

Ten sześciogodzinny warsztat jest bezpiecznym i pełnym zabawy sposobem wprowadzenia w techniki Flying Yogi.

Dzięki odpowiedniej pracy ciała, pomocy partnerów i dobremu nastawieniem, będziesz w stanie osiągnąć więcej, niż ci się wydaje.


Za pomocą jasnej, bezpośredniej i szczerej komunikacji, uczymy się jak odnosić się do innych w wyrozumiały i wspierający sposób. Przed końcem warsztatu, nauczysz się latać i dać szansę latać innym.

Możesz przyjść zarówno z partnerem, jak i bez. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Jedyne co jest potrzebne to otwartość do nauki i ochota do zabawy.

 

Jeśli posiadasz, przynieś ze sobą matę do jogi i butelkę wody.

-----

Michał jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik Elemental Immersion w Atenach oraz Lunar Immersion w Londynie w 2013. Aktualnie jedyny JAMbassador w Polsce. Regularnie praktykuje Ashtanga Yogę i calisthenics a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).
-----

Cennik:

Do 31/03/2014
pojedyncze zajęcia: 60 zł
pełny warsztat: 100 zł

 

Po tym terminie:
pojedyncze zajęcia: 70 zł
pełny warsztat: 120 zł

 

 

REGULAMIN WARSZTATÓW:

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie pełnej wpłaty przed rozpoczęciem warsztatów.
2. Warunkiem utrzymania ceny ze zniżką, jest wpłata pełnej kwoty w okresie obowiązywania zniżki.
3. W razie rezygnacji z warsztatów AYS nie zwraca wcześniej wpłaconych pieniędzy.
4. W razie nieobecności na warsztatach wpłaconej kwoty nie można wykorzystać w ramach innych warsztatów w AYS.

Zapisy:
Warsztat odbędzie się, jeśli zgłosi się przynajmniej 10 osób chętnych.

 

Na warsztacie będzie maksymalnie około 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

email: secaoatwp [dot] pl
tel. 535 222 606 / 42 2532844

Tabata Challenge
29.03.2014
Zakończono

Tabata Challenge

 

Zapraszamy na pierwszą imprezę, z naszego nowego cyklu "Tabata Challenge. Cieszące się coraz większą popularnością zajęcia z tabaty doczekały się swoich zawodów! Sprawdź się. Podejmij wyzwanie. Poznaj swoje granice!
 • 4 minuty
 • 4 konkurencje
 • 1 zwycięzca

29 marca, sobota, start o godzinie 14:00. 

 

Zawody rozgrywane są w systemie TABATY, czyli 4 minuty (8 serii po 20 sekund pracy i 10 sekund przerwy). Liczy się jak największa ilość powtórzeń, jaką jest w stanie wykonać uczestnik podczas 4 minut. 4 konkurencje- całe zawody wygrywa osoba, która uzyska największą ilość powtórzeń podczas wszystkich konkurencji.

 

Dla klubowiczów posiadających karnety OPEN, wstęp bezpłatny. Pozostali: 15 zł. 

 

Fitness&Beauty
08.03.2014
Zakończono

Fitness&Beauty

 8 marca wielkie święto wszystkich Kobiet!

Z tej okazji wszystkim nszym klubowiczkom składamy najserdeczniejsze życzenia, byście zawsze były adorowane i traktowane z jak największą miłością i szacunkiem, tak jak na to zasługujecie. Życzymy Wam, Tyle spokoju, ile tylko potrzebujecie, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyście nie oszalały z jego nadmiaru i... zapraszamy na Beauty&Fit, nasz prezent dla Was. 

Beauty&Fit 8.03.2014, godz. 9:00. 

Poczuj się (jeszcze bardziej) wyjątkowo!

Przygotowaliśmy dla Was specjalny blok zajęć Fitness, porady i zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne (Mary Kay). Przez cały dzień do dyspozycji Pań będzie trener osobisty, a wszystkie chętne osoby będą mogły zrealizować darmowy trening personalny. W ciągu dnia atrakcyjne konkursy z nagrodami. Dla wszystkich Pań przygotowaliśmy niespodziankę i atrakcyjne zniżki na karnet Open. 

 

WSTĘP BEZPŁATNY

 

 

Warsztaty Bar Style Street Workout
01.03.2014
Zakończono

Warsztaty Bar Style Street Workout

 Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Bar Style, które są początkiem wielkiej przygody ze Street Workoutem w Centrum Vera Sport. Warsztaty Bar Style Street Workout Calisthenics poprowadzi Vadim Oleynik, członek World Street Workout and Calisthenics Federation, czołowy zawodnik z Ukrainy, wicemistrz świata i zwycięzca wielu zawodów StreetWorkout Championship.

 

W trakcie warsztatów poznacie trudniejszą, bardziej kreatywną wersję StreetWorkout?u oraz dowiecie się czym są Bar-Style, Bar-Dance, jakie są między nimi różnice, jak ćwiczyć i trenować poszczególne odmiany. Najpierw teoria, potem praktyka. Będziecie mogli sami sprawdzić swoją wiedzę. Na koniec mini-zawody dla uczestników warsztatów, których zwycięzca pojedzie do Chorwacji na dziesięciodniowy, międzynarodowy zlot Street Workout.

 

Początek warsztatów o godzinie 14:00. Wszyscy chętni mogą się zapisywać, wysyłając maila na: teamphysixpolandatgmail [dot] com podając imię i nazwisko, w odpowiedzi dostaną nr. konta na który przelać pieniądze. Koszt uczestnictwa w warsztatach to jedynie 35 zł. W dniu zawodów opłata w recepcji klubu w wysokości 40 zł.

ALMMA 53
15.02.2014
Zakończono

ALMMA 53

 Największa w Polsce Amatorska Liga MMA. Świetna impreza dla wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną. To właśnie od startów w takich imprezach zaczynała większość gwiazd tego sportu!

 

Zapraszamy już w najbliższą sobotę na pierwszą łódzką Galę ALMMA o Puchar Makroregionu Łódzkiego. 

 

Odbędą się turnieje:
1. Junior rocznik 1996, 1997,1998
2. Pierwszy krok (dotyczy zawodników, którzy startowali w MMA maksymalnie 3 razy).
3. Full Contact ? (osoby, które ukończyły 18 lat i starsi ) zawodnicy mający do 7 zwycięskich walk zawodowych
4. BJJ No Gi - białe i kolorowe
5. Ograniczona Formuła Senior ? (osoby, które ukończyły 18lat i starsi)

 

Start zawodów już o godzinie 10:00

 

Przeczytaj o turnieju na MyMMA.pl

 

Wejście dla publiczności 5 zł. 

Miłosny WOD
14.02.2014
Zakończono

Miłosny WOD

Spędź tegoroczne Walentynki naprawdę wyjątkowo...

...NIEbanalnie...

...na sportowo!

 

Przyjdź ze swoją drugą połówką, stawcie wspólnie czoło wyzwaniom, które dla Was przygotowaliśmy na strefie CPM. Dla najlepszych par przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Liczyć się będzie przede wszystkim dobra zabawa w klimacie... miłości do sportu. 

 

Impreza dla wszystkich klubowiczów Vera Sport, osób posiadających karty FitProfit, Benefit i OKSystem. Zero wpisowego - jedyne co musicie zrobić to przyjść i bawić się dobrze :)

 

Pamiętajcie, nie musicie być parą w życiu, wystarczy, że 14.02 będziecie parą sportową (a może po zawodach, coś z tego będzie...?). Nie sprawdzamy aktów małżeństwa, nie analizujemy pierścionków na palcu - spotykamy się po to, aby dobrze bawić się w parach. 

 

14.02 - PIĄTEK - CPM

godzina: 17:00

 

szczegóły wydarzenia na FB: KLIKNIJ

 

Karnawałowy Maraton VeraSport!
08.02.2014
Zakończono

Karnawałowy Maraton VeraSport!

Podnosimy temperaturę w środku zimy! Zapraszamy na wyjątkowy, karnawałowy maraton z gorącymi tańcami i jeszcze bardziej gorącymi instruktorami i instruktorkami :)

 

Samba, Kuduro, Zouk, Zumba - Wasze ulubione tańce południowoamerykańskie i latynoskie. Zajęcia prowadzone przez najlepszych instruktorów z Polski, Brazylii i Angoli. 

 

Zaczynamy już od godziny 15:00, a kończymy późną nocą. Po zajęciach tanecznych zapraszamy na imprezę z udziałem DJ-a i z animacjami tanecznymi. 

 

Dla posiadaczy karty CLUBCARD wejście bezpłatne

Dla pozostałych chętnych, cena: 50 zł (zapisy i opłata w recepcji)

 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku: KLIKNIJ

III runda Łódź Garage Games
25.01.2014
Zakończono

III runda Łódź Garage Games

 Największa w Polsce i Europie liga sportowa oparta na formule CrossFit ponownie w Centrum Vera Sport. W najbliższy weekend (25-26.01) w strefie CPM rywalizować ze sobą będą najlepsi zawodnicy i najlepsze zawodniczki z całego kraju!

Już drugi raz w sezonie 2013/2014 areną zmagań ŁGG będzie nowa strefa CPM. Podczas wrześniowego otwarcia ligi i inauguracji strefy, rywalizowało ze sobą ponad 200 zawodników. Teraz ta liczba jest jeszcze większa - ponad 300 zgłoszonych zawodników zapowiada rekordową frekwencję w historii zawodów!

III runda Łódź Garage Games podzielona została na dwa dni zmagań. W sobotę zmierzą się ze sobą najlepsi zawodnicy w kategorii Elite, która startuje od godizny 14:30.

Aż 280 zawodników będzie rywalizowało ze sobą w kategorii Open - to ok. 6 godzin rozgrywek. Początek o godzinie 9:00. Półfinały odbędą się o 16:00, a wielki finał o 18:30.

To będa prawdziwe Igrzyska i bardzo ciekawe widowisko, na które zapraszamy wszystkich naszych klubowiczów. Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest CrossFit, to właśnie te zawody są idealną okazją by bliżej przyjrzeć się rywalizacji najsprawniejszych zawodników w Polsce!

Zobacz jak wyglądał zeszłoroczny finał ligi, który odbył się na boiskach trawiastych Centrum Vera Sport.
Zobacz jak przebiegała I runda sezonu 2013/2014 podczas inauguracji strefy CPM.

CPM Championship
18.01.2014
Zakończono

CPM Championship

 CPM Championship to druga edycja wyjątkowych zawodów dla klubowiczów: The Fittest of Vera Sport, do udziału w których zapraszamy zarówno wszystkie Panie jak i Panów.

Po raz drugi zawody odbędą się w nowej strefie Centrum Vera Sport ? CPM, czyli idealnej arenie walk, sprawdzającej sprawność, siłę i wytrzymałość. Jak zwykle liczyć się będzie dobra zabawa, w której wszyscy wychodzą zwycięsko.

II edycja zawodów odbywa się w najbliższą sobotę ? 18.01 od godziny 9:00 do 14:00.

Zapisy w strefie CPM jak i w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdźcie się poraz drugi, skonfrontujcie się z klubową społecznością :-)

Vera Football: turniej dla dorosłych
11.01.2014
Zakończono

Vera Football: turniej dla dorosłych

 Zapraszamy na wyjątkowy turniej piłkarski Vera Football. 4 zawodników, dwa boiska trawiaste, atrakcyjne nagrody i moc emocji i sportowej rywalizacji. 100% piłki nożnej na jedynych w Łodzi, zadaszonych boiskach trawiastych. Podejmij wyzwanie, zgłoś swoją drużynę! 

 

Zgłoszenia na: t [dot] sciboratverasport [dot] pl

 

>>> PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TURNIEJU

 

Liczba drużyn ograniczona. 

 

Podczas turnieju mecze sędziować będą profesjonalni arbitrzy. Czas gry to 12 minut. 3 zawodników + bramkarz (i rezerwowi). 

 

Wpisowe: 300 zł, płatne w dniu turnieju. 
Pula nagród: ponad 3000 zł
Nagroda główna: 1000 zł
Maraton Zumby dla zwierzaków!
07.12.2013
Zakończono

Maraton Zumby dla zwierzaków!

 Charytatywny maraton ZUMBY

 

ZWIERZAK

2 godziny zabawy i tańca. Wiele nakarmionych zwierząt. 

 

Sobota. Godzina 14:00 - 16:00, duża sala Fitness (A). 

 

 • Za wejście nie płacicie. Wystarczy, że weźmiecie ze sobą karmę dla psa lub kota (minimum 3kg). 
 • Pomóżmy naszym najmniejszym przyjaciołom na zimę. 

Zapraszają instruktorki:

Martyna Pujan

Anna Barłoga 

 

Gorrrąca sobota: Międzynarodowe Warsztaty Tańca
30.11.2013
Zakończono

Gorrrąca sobota: Międzynarodowe Warsztaty Tańca

Gorrrąca sobota w VeraSport

Brazylijskie lato w środku jesieni ;-)

 

Dzień po wielkim święcie Capoeiry zapraszamy na Międzynarodowe Warsztaty Tańca, podczas których instruktorzy m.in. z Brazylii i Angoli wprowadzą wszystkich w tajniki takich tańców jak Amba, Kuduro, Zumbrasil, Afro.

 

30 listopada z pewnością będzie gorąco!

 

Podczas warsztatów zgłębiać będziemy:

 • Samba
 • Kuduro
 • Zumbrasil
 • Afro

Prowadzący:

 • Lola Arte Negra Capoeira
 • Dunia Pacheco
 • Contra Mestre Galo
 
Capoeira Regional: Międzynarodowe Warsztaty
29.11.2013
Zakończono

Capoeira Regional: Międzynarodowe Warsztaty

Capoeira Regional

E no pe do berimbau

Wyjątkowe wydarzenie w skali krajowej. Międzynarodowe Warsztaty Capoeira, podczas których do Centrum Vera Sport zjadą najbardziej utytułowani i najlepsi trenerzy, profesorowie i instruktorzy.

 

29 listopada odbędą się zajęcia i treningi prowadzone przez światowej sławy mistrzów i profesorów Capoeira i Brazilian Jiu Jitsu. Wśród nich m.in.

 • Mestre Dede Kilombolas (Brasil)
 • Mestre Benivaldo Barro-Vermelho (Brasil)
 • C. Mestre Galo (Brasil-Polonia)
 • C. Mestre Charles (Brasil-Alemanha)
 • C. Mestre Rizadinha ( Brasil-Berlin)
 • Lola Capoeira (Brasil-Alemanha)
 • Wojciech Klimkiewicz (Polonia)
 • Professor Sem Memoria (Polonia)
 • Professor Secao (Brasil-Lodz)
 • Professor Dinossauro (Brasil-Polonia)
 • Professor Amendoim (Brasil-Polonia)
 • Professor Reginalo Topazio (Brasil-Berlin)
   
VESBAF III: Turniej badmintona
23.11.2013
Zakończono

VESBAF III: Turniej badmintona

VeraSport Badminton Festiwal III 2013

Trzecia edycja prestiżowego turnieju badmintona dla amatorów i profesjonalistów.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Turniej jest organizowany w dwóch kategoriach:

 • A - amatorzy: początkujący sympatycy badmintona
 • B - profesjonalisci: zawodnicy licencjonowani i regionalni

Program turnieju: 

 • 9.00 - 9.30 Weryfikacja zgłoszeń i losowanie / Rozgrzewka
 • 9.45 Otwarcie zawodów
 • 10.00 - 15.00 Eliminacje w grze pojedynczej i podwójnej
 • 15.15 - 18.00 Pojedynki finałowe
 • 18.15 Zakończenie turnieju, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród

Sposób gry: do dwóch wygranych setów zgodnie z regulaminem PZBad.

Atrakcyjne nagrody, puchary, dyplomy i medale.

Opłata startowa: 25 zł / os., niepełnoletni 15 zł / os. - płatne w dniu turnieju w recepcji.

 

POBIERZ FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Z wydrukowanym i wypełnionym egzemplarzem przyjdź na zawody.

 

 

 

CPM Academy: Taping w sporcie
17.11.2013
Zakończono

CPM Academy: Taping w sporcie

CPM Academy: Taping w sporcie

Zapraszamy wszystkich na pierwsze szkolenie z serii CPM Academy. Taping to metoda leczenia poprzez aplikację specjalnych plastrów na ciele. Plaster elastyczny lub nierozciągliwy jest źródłem bodźców mechanicznych i ma różne oddziaływanie.

 

Metody tapingu używane są w fizjoterapii przeciwbólowej, sportowej, rehabilitacji i ortopedii. Przedmiotem szkolenia będzie m.in. jedna z odmian tapingu ? KinesioTaping, czyli plastrowanie dynamiczne. Metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu fragmentów ciała specjalnymi plastrami.

 

Nieograniczające ruchu plastry są odporne na działanie wody, umożliwiają przepływ powietrza i posiadają zbliżone do skóry parametry. KinesioTaping ma również zastosowanie przy wzmacnianiu mięśniu podczas ćwiczeń z obciążeniem.

 

Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego na temat tapingu i poszczególnych odmian tej metody, dowiesz się jak poprawnie przyklejać plastry, poznasz ich oddziaływanie i zalety. Efektem szkolenia będzie pogłębiona wiedza treningowa i fizjoterapeutyczna.

 

Zakres m.in.

 • skręcenie stawu skokowego
 • przeeciążenie mięśni ramienia, uda, podudzia, grzbietu klatki i barków
 • urazy w obrębie ręki i nadgarstka

Każdy uczestnik dostanie certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, będzie mógł nagrywać filmy i robić zdjęcia w trakcie szkolenia oraz dostanie prezentację z zasad działania i aplikacji tape'ów do późniejszego wykorzystywania.

 

Limit miejsc: 20

 • Specjalnie dla naszych klubowiczów wyjątkowa cena uczestnictwa: 150 zł.
 • Normalna cena dla pozostałych chętnych to 200 zł.
ZAPISY NA STREFIE CPM.
Prowadzący: Mariusz Paliświat, wykwalifikowany fizjoterapeuta, wykładowca masażu na uczelni wyższej, profesjonalny trener podnoszenia cieżarów, działacz Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.
 

 

The Fittest of VeraSport
16.11.2013
Zakończono

The Fittest of VeraSport

The Fittest of VeraSport
Sprawdź się. Podejmij wyzwanie.

 

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich klubowiczów VeraSport i CPM. Sportowe zmagania, w trakcie których wyłonimy najsprawniejszą klubowiczkę i najsprawniejszego klubowicza Centrum Vera Sport i CPM. W zawodach mogą wziąć udział nasi klubowicze, przyjaciele, wszyscy chętni z zewnątrz.

 

Podejmij wyzwanie. Sprawdź się z innymi w przyjaznej atmosferze.

 

Liczyć się będzie:

 • Siła
 • Wytrzymałość
 • Zwinność
 • Skoczność
 • Gibkość
 • Szybkość

 

Na zawodach będziecie mogli poznać pełnię możliwości strefy CPM, pobawić się przy dobrej muzyce, zasięgnąć porady doświadczonych trenerów i wymienić opinie z innymi zawodnikami.

 

Oprócz satysfakcji i wyjątkowego tytułu ?The Fittest of VeraSport? czekają na Was wyjątkowe nagrody przygotowane przez partnerów imprezy. Do wygrania m.in. suplementy ufundowane przez sklep Atleta.pl, a także ubrania MyDarkSide.

 

Zapisywać możecie się w strefie CPM. Koszt udziału w imprezie to 15 zł.

Nie czekaj, nie zastanawiaj się. Szykuj formę na ?The Fittest of VeraSport?
 
Halloween: Strasznie fajne emocje. potwornie dobra zabawa!
31.10.2013
Zakończono

Halloween: Strasznie fajne emocje. potwornie dobra zabawa!

Halloween w Centrum Vera Sport 31.10

Strasznie fajne emocje! Potwornie dobra zabawa!

 

 

Zapraszamy na wyjątkową imprezę dla wszystkich: dla Pań, dla najmłodszych i dla wszystkich Panów.

 

 • Panie, na Sabacie Czarownic, rozerwie z pewnością Zabójczy Fat Killer o 17, następnie Mrożący Krew w Żyłach Aeroboks, Morderczy Shape i na koniec Fit Dance do upadłego.
 • Nasi najmłodsi klubowicze przyszykują wspólnie straszne maski i przebrania, zmierzą się na torze przeszkód i wspólnie obejrzą filmy w naszym kinie.
 • Dla prawdziwych facetów czekają wyjątkowo mordercze aktywności, w tym także tor przeszkód i Crossfit.

 

Zapraszamy wszystkich od godziny 17:00. Wszystkie zajęcia trwają do 21:00, kiedy to po ich zakończeniu wspólnie będziemy się bawili w rytmie największych klubowych hitów.
CPM Preview / I runda ŁGG
28.09.2013
Zakończono

CPM Preview / I runda ŁGG

 

Zobacz jak powstaje pierwsze takie miejsce w Polsce

przyjdź na przedpremierową odsłonę z okazji pierwszej rundy Łódź Garage Games!
Będzie to największa edycja w historii ligi i największe zawody Crossfit w Polsce! Udział weźmie ponad 218 zawodniczek i zawodników!
 
Tego dnia wszyscy, którzy nie mogą się doczekać premiery pierwszego w Polsce Centrum Przygotowania Motorycznego, będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Z okazji otwarcia nowego sezonu największej i jedynej ligi Crossfitowej w Polsce - Łódź Garge Games zapraszamy was na CPM Preview ? prapremierę nowej strefy klubu Vera Sport.
 
Wyjątkowa oprawa, koncert zespołu Magister Ninja i karnety do klubu Vera Sport i CPM w niepowtarzalnych cenach. Już w najbliższą sobotę!
 

 

Fitness OPEN DAY
21.09.2013
Zakończono

Fitness OPEN DAY

Przyjdź i przekonaj się, że to jest miejsce dla Ciebie!   Ruszamy o godz. 10.00

 
Zapraszamy na wyjątkowy dzień otwarty w Centrum Vera Sport. Czekają na Ciebie najciekawsze propozycje Fitness, które obecne będą w naszym nowym grafiku. Spróbuj czegoś nowego, zobacz co będzie odpowiednie dla Ciebie i zostań z nami na dłużej. Tylko tego dnia wyjątkowe rabaty i promocje, a także konkurs z licznymi nagrodami! 
 
Dla wszystkich uczestniczek czeka w kawiarnii pyszna kawa, by energicznie zacząć dzień :-)
Nowa odsłona verasport.pl
09.09.2013
Zakończono

Nowa odsłona verasport.pl

Nowa strona. Nowa odsłona Centrum Vera Sport

9 września to początek zmian w największym centrum sportu w mieście! Centrum Vera Sport to Wasz ulubiony klub na nowo. Nowe logo, nazwa, hasło, strona internetowa, profil na Facebooku to tylko pierwsze zmiany, jakie dla Was przygotowaliśmy. Czeka na Was także zmodyfikowany cennik, nowe pakiety i karnety oraz prostsze zasady i niższe ceny. 
 
Bądźcie na bieząco, śledźcie nasz profil na Facebooku i stronę internetową. 
 
 
 
 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44