Fitness

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Wybierz rodzaj zajęć Poznaj strefę fitness
>>> Przejdź do GRAFIKU ZAJĘĆ

Wybierz coś dla siebie z bogatej oferty Fitness.

Nasz klub oferuje niezwykle bogatą ofertę różnych form gimnastyki rekreacyjnej, ćwiczeń grupowych i treningów łączących aerobik z tańcem. Świetnie wyposażone sale fitness, profesjonalne nagłośnienie i najlepsi instruktorzy oraz zajęcia o różnym charakterze, stopniu zaawansowania i dynamice sprawią, że znajdziesz program odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

 

2 sale fitness
Dysponujemy dwiema, przestronnymi salami fitness, każda przystosowana do innego rodzaju zajęć. Obie wyposażone są w niezbędne akcesoria treningowe.. Wygodny parkiet, lustra przez całą szerokość sal, wydajny sprzęt muzyczny oraz komfortowa przestrzeń - to wszystko, co potrzebne, aby zajęcia fitness były efektywne i sprawiały radość!
 
Zobacz na interaktywnych zdjęciach 360st. duzą salę fitness:
>>>PRZEJDŹ<<<
Brak zapisów

Przestrzeń naszych sal daje nie tylko komfort podczas zajęć, ale także możliwość uczestniczenia w nich w dowolnym momencie. Nie musisz planować z wyprzedzeniem, ani wcześniej się zapisywać. Przychodzisz, kiedy chcesz i masz gwarancję miejsca!

Bogata oferta zajęć

Zajęcia fitness oprócz tego, że pomagają schudnąć czy poprawić formę i sylwetkę, dają także mnóstwo zabawy, odprężenia, a także są dobrym sposobem na pozbycie się zmęczenia i stresu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie propozycje prozdrowotne - m.in. Terapia Ruchem i Taśmy Gold, taneczne - Salsation, Zumba i Zumba Gold czy zajęcia Les Mills: Spint, Grit oraz BodyCombat.

Wykwalifikowana kadra

Oprócz dużej różnorodności zajęć, stawiamy przede wszystkim na wykwalifikowanych prowadzących, którzy wszystkich uczestników zarażają pozytywną energią. W naszej kadrze znajdziecie licencjonowanych instruktorów z doświadczeniem, ale przede wszystkim ludzi o nietuzinkowych osobowościach!

 

 
  

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44