Fitness

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Wybierz rodzaj zajęć Poznaj strefę fitness
>>> Przejdź do GRAFIKU ZAJĘĆ

Wybierz coś dla siebie z bogatej oferty Fitness.

Nasz klub oferuje niezwykle bogatą ofertę różnych form gimnastyki rekreacyjnej, ćwiczeń grupowych i treningów łączących aerobik z tańcem. Świetnie wyposażone sale fitness, profesjonalne nagłośnienie i najlepsi instruktorzy oraz zajęcia o różnym charakterze, stopniu zaawansowania i dynamice sprawią, że znajdziesz program odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

 

2 sale fitness
Dysponujemy dwiema, przestronnymi salami fitness, każda przystosowana do innego rodzaju zajęć. Obie wyposazone w niezbędne akcesoria treningowe, wykorzystywane podczas zajęć. Wygodny parkiet, lustra przez całą szerokość sal, wydajny sprzęt muzyczny to wszystko, komfortowa przestrzeń - to wszystko, co potrzebne, aby zajęcia fitness przynosiły radość!
 
Zobacz na interaktywnych zdjęciach 360st. duzą salę fitness:
>>>PRZEJDŹ<<<
Brak zapisów

Przestrzeń naszych sal to nie tylko komfort podczas zajęć, ale mozliwość uczestniczenia w nich w dowolnym momencie, bez wcześniejszych zapisów. Nie musisz planować na jakie zajęcia wybrać z wyprzedzeniem - po prostu przychodzisz kiedy chcesz i masz gwarancję, ze będziesz miał miejsce!

Bogata oferta zajęć

Zajęcia fitness i aerobik nie tylko pomagają schudnąć, poprawić formę, sylwetkę. To takze mnóstwo zabawy, odpręzenia, sposób na pozbycie się zmęczenia psychicznego stresu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie propozycje prozdrowotne - m.in. Zdrowy Kręgosłup, Medical Stretching - Gimnastyka Prozdrowotna, taneczne - Zumba, Taniec Towarzyski czy zajęcia na wyłączność: Zouk Solo i Latino Loco

Wykwalifikowana kadra

Oprócz ciekawych propozycji zajęć, stawiamy przede wszystkim na wykwalifikowanych prowadzących, przyjaźnie nastawionych do świata, zarazających pozytywną energią uczestników zajęć! :-) W naszej kadrze znajdziecie licencjonowane instruktorki, zagranicznych trenerów, doświadczonych prowadzących, ale przede wszystkim nietuzinkowe osobowości! 

 

 
  
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44