Fitness Open Day - zacznij aktywnie rok!

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Zacznij aktywnie rok z VeraSport! Styczeń to idealny miesiąc na realizowanie swoich postanowień noworocznych i nowy początek. Mamy dla Was idealną propozycję na aktywny początek roku, na start swojej sportowej przygody! 


Fitness Open Day w VeraSport to pełne emocji sobotnie przedpołudnie, podczas którego spalicie mnóstwo kalorii, wyprodukujecie tony endorfin i sprawdzicie nasze najlepsze fitnessowe propozycje! Oficjalnie i uroczyście uruchomimy także nową salę fitness i salę rowerową!

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. 


HARMONOGRAM:

 

  • 10:00 - Zajęcia pokazowe Joga Workout Wheel
  • 10:30 - Zajęcia pokazowe Joga Workout Wheel
  • 11:00 - 13:00 - Maraton Fitness (najlepsze propozycje VeraSport)
  • 11:00 - 13:00 - Maraton Rowerowy (Indoor Cycling & Spinning


Maraton Fitness - czy może być coś lepszego niż wspólna fitnessowa zabawa z naszymi instruktorami i ich najlepszymi zajęciami? Dwie godziny miksu różnych zajęć i układów

 

Maraton Rowerowy - rowery debiutują w VeraSport, czyli to na co wszyscy czekali! Wypróbuj nasze propozycje i zakochaj się w nowych zajęciach

 

Joga Workout Wheel - zajęcia jogi na kole. W Polsce absolutna nowość! Koło to mały ?szatan? wygląda niepozornie, jednak zajęcia na nim to gwarantowana praca nad równowagą, poprawa siły mięśni głębokich, a i pozycje do tej pory nieosiągalne dla niektórych stają się możliwe do wykonania!
---
WSTĘP BEZPŁATNY dla wszystkich naszych klubowiczów i dla osób korzystających z programów benefitowych (Multisport i inne)

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44