Gotowi na zmiany

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Zapewne słyszeliście już o Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE, zwanego w skrócie „RODO”.


Nowe przepisy RODO niosą ze sobą duże zmiany w praktyce przetwarzania danych. Co tak naprawdę to oznacza? Dla każdego z Nas RODO to lepsza ochrona danych osobowych i większy wpływ na to, jak są przetwarzane.


VeraSport dba o bezpieczeństwo danych osobowych Klubowiczek i Klubowiczów. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kluczowe informacje, które w rzetelny i przejrzysty sposób przedstawią podstawowe zasady odnoszące się do przetwarzania Waszych danych osobowych w przedsiębiorstwie VeraSport, które w szczególności dotyczą celów i podstaw prawnych przetwarzania danych oraz podstawowych uprawnień przysługujących Wam w związku z przetwarzaniem danych osobowych.


Prosimy, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: daneosoboweatverasport [dot] pl, a udzielimy Tobie wyczerpujących informacji.


Przeczytaj online

(http://bit.ly/VeraRodo)


Nasza aktualna polityka prywatności znajduje się na stronie VeraSport w zakładce kontakt (www.verasport.pl/kontakt).

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44