Krav-maga - Łódź

Krav Maga

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Krav Maga to złożony system samoobrony bazujący na podstawowych ruchach obronnych. W tym systemie wykorzystywane są skuteczne uderzenia w konkretne okolice ciała i kopnięcia. Założeniem Krav Magi jest doskonalenie umiejętności samoobrony, nie występują więc elementy współzawodnictwa. Wspólny trening ma rozwijać zastosowania w walce realnej z przeciwnikiem, czyli pozbawienie napastnika zdolności do walki.


Krav Maga zwiększa pewność siebie, rozwijając różne chwyty i sposoby obezwładnienia napastnika w myśl zasady ? ?masz prawo do bezwzględnej obrony jeśli Twoje zdrowie lub życie jest zagrożone?. Uczestnicy zajęć uczą się także przewidywania i unikania sytuacji zagrożeń, a także umiejętności zachowania przytomności umysłu i odpowiedniego działania pod wpływem stresu.


Treningi składają się z rozgrzewki, prezentacji technik, ich utrwalania poprzez ćwiczenie w grupach. W trening Krav Magi w VeraSport zawarte są także ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy sparingowe (treningi zadaniowe i sytuacyjne).
 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44