Marta Dudzińska

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

 Trener EMS, dyplomowany OM instruktor fitness (aerobik, body, step), trener osobisty, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności taniec, choreograf grup mażoretek oraz instruktor zajęć na trampolinach. Miłośniczka aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania. Specjalizuje się w treningach kształtujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową oraz dba o poprawę funkcji motorycznych swoich podopiecznych.

 

Z aktywnością fizyczną związana od dziecka. Sport to dla niej sposób na pozbycie się złych emocji oraz ciągła motywacja do pokonywania własnych słabości. Wiele lat trenowała taniec, który jest jej odwieczną pasją, w której łączy miłość do ruchu i muzyki. Każdy jej trening to gwarantowana dawka endorfin oraz olbrzymi zastrzyk energii połączony z niezłym wyciskiem.

 

Swoim uśmiechem i determinacją motywuje do intensywnych ćwiczeń, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zaraża pozytywnym myśleniem, bo jak twierdzi: ?Wszystko zaczyna się w głowie?. Marta sprawi, że Twój trening będzie niezapomnianym przeżyciem, który doprowadzi Cię do wymarzonego celu. Jej motto: ?Dziś zrób to, czego innym się nie chce a jutro będziesz miał to, czego inni pragną?.

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44