Mocne strony

Vera SPORT

Poznaj zalety Vera SPORT

Vera SPORT to najwięcej sportu w Polsce!

NAJWIĘKSZE KOMERCYJNE CENTRUM SPORTU W POLSCE

9 przestronnych stref sportowych pozwala na rozwijanie sportowych pasji całym rodzinom, profesjonalne warunki treningu dla każdego, także dla sportowców i zespołów. Pod jednym dachem możesz uprawiać wiele dyscyplin i urozmaicić swój trening o nowe możliwości.

REALIZUJE TWOJE CELE

Spersonalizowane usługi i szczegółowa analiza potrzeb sprawią, że kompleksowo zaopiekujemy się Tobą i zajmiemy się tym, co najważniejsze. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc, indywidualny program treningowy i wiele dodatkowych usług w naszych specjalnych programach dla klubowiczów.

#OSIĄGAJWIĘCEJ Z VERAOPEN

Jeden karnet wiele możliwości - dzięki VeraOPEN masz dostęp do nieograniczonych opcji treningowych. Nowoczesna VeraGYM, pierwsze w kraju Centrum Przygotowania Motorycznego, sporty walki, mnóstwo zajęć fitness, rowery i zajęcia na świeżym powietrzu. Oprócz tego uzyskujesz dostęp za free do wszystkich eventów organizowanych dla klubowiczów!

CAŁY VERATEAM JEST TU DLA CIEBIE!

VeraSport to nie tylko nowoczesne centrum sportu, to także zespół profesjonalistów, przepełnionych sportową pasją, energią, którzy lubią swoją pracę i dzielą się swoim doświadczeniem. Instrukturzy, trenerzy, dietetecy, fizjoterapeuci, profesjonalni zawodnicy… to cały VeraTEAM, po prostu najlepsi!

10000M2 SPORTOWYCH EMOCJI!

Ogromna powierzchnia z wyjątkowym klimatem. Każda strefa to inne możliwości i emocje, wszystkie są odpowiednio od siebie oddzielone, dzięki czemu zawsze trenujesz i ćwiczysz w odpowiednich warunkach, bez tłoku, ścisku i kolejek do sprzętu.

INDYWIDUALNA OPIEKA

Nasi trenerzy i instruktorzy są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z ich doświadczenia, wiedzy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i stawiamy na bliskie relacje z naszymi klubowiczami. Poproś o plan treningowy lub dowiedz się jak powinien wyglądać Twój program suplementacyjny. Analiza składu ciała pomoże z kolei w zwróceniu uwagi na ważne aspekty do poprawy podczas treningu.

MOTYWACJA I SUKCES

Codziennie staramy się motywować nie tylko siebie do dążenia w kierunku doskonałości, ale przede wszystkim naszych klubowiczów. W trakcie zajęć grupowych, podczas pracy indywidualnej realizujemy Wasze cele, po to, by słowo sukces jak najczęściej gościło podczas wspólnej pracy!

COŚ WIĘCEJ!

Nie jesteśmy kolejnym klubem fitness, gdzie ludzie są dla nas bezimiennymi cyferkami w systemie. Wspólnie tworzymy społeczność, gdzie wspólnym mianownikiem jest sport! Dzielmy się swoją pasją i rozwijamy naszą wiedzę, umiejętności, bawmy się. To dla Was organizujemy takie eventy jak dni zdrowia, bezpłatne wywiady i prelekcje oraz inne akcje służące naszej klubowej społeczności.

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: