O instruktorze

Każdy trening jest dla CIEBIE, nie dla trenera. Więc nie pytaj czy dasz radę ... Wejdź na salę i po prostu daj SWOJE optimum, a gdy je osiągniesz dołóż 4 powtórzenia więcej!

Z wykształcenia jest psychologiem. W życiu zawodowym zajmowała się PR, muzyką, szkoleniami. Mimo, iż w szkole podstawowej trenowała pływanie, jeszcze kilka lat temu była kanapowcem, który zajadając ciasto czekoladowe dziwił się, co może być fajnego w bieganiu?
Aż w swoje urodziny powiedziała mężowi, że chce iść pobiegać! Nie wiadomo, które z nich było bardziej zdziwione, ale to właśnie wtedy się zaczęło...
Sport stał się jej pasją, sposobem na świetny humor, zdrowie, na życie, a przede wszystkim inwestycją w sprawność na długie lata życia. Kiedyś bała się zadyszki, wysiłku, w trakcie Tabaty robiło się jej słabo. Nawet nie zauważyła kiedy to się zmieniło. Dziś - im mocniejszy trening, tym większa frajda. Agnieszka wie, jak trudno jest zacząć, wyjść ze strefy własnego komfortu. Ale sama jest najlepszym przykładem, że naprawdę można i chętnie Cię do tego przekona! Uwielbia treningi interwałowe, łączące budowanie wydolności i siły.

Przebyte szkolenia
  • Kurs na Instruktora Fitness
  • Kurs na Instruktora Trampolin 
  • Kurs na Instruktora Aeroboks 
Posiadane uprawnienia
  • Instruktor Fitness 
  • Instruktor Trampolin
  • Instruktor Aeroboks 

Prowadzę zajęcia

Oceń tego trenera

4 komentarze
Tomek 3 czerwca 2019 06:21:03

Zajęcia pełna profeska. Indywidualne podejście do każdej osoby. Z wielką przyjemnością z drugiego końca miasta przyjeżdżam na treningi do Agnieszki. Dzięki jej treningom odkryłem swoje słabe punkty nad którymi muszę popracować żeby stać się jeszcze lepszy.

Sandra 3 czerwca 2019 07:11:03

Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Pełna energii Agnieszka zachęci każdego, nawet gdy człowiek myśli, że już nie może, to ona swoim temperamentem pokazuje, że da się radę ;) Zawsze na czas, uśmiechnięta i gotowa żeby dać nam wycisk :D Endorfiny wyzwolone w chwilę moment !

Anna 3 czerwca 2019 07:36:52

Jestem szczerze zadowolona, podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Agnieszka indywidualnie podchodzi do każdego ćwiczącego i jego możliwości, doskonale tłumaczy poszczególne ćwiczenia oraz dba o ich prawidłowe wykonanie oraz o ciągły rozwój grupy. Zajęcia są jak nałóg chcę więcej i częściej.

Monika 3 czerwca 2019 14:10:38

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Agnieszką.Przychodzę do Niej od 7 m-cy i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić te zajęcia każdemu.Jej optymizm i wiara w sukces motywuje mnie do działania.Podchodzi do ćwiczeń bardzo profesjonalnie .Jest pełna pozytywnej energii .

Dodaj komentarz