O instruktorze

Certyfikowany trener Światowej Federacji Squasha WSFL-1, którego uprawnienia zawodowe honorowane są w klubach na całym Świecie. Pasją do squasha zaraża innych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem wieloletniego gracza ligowego i turniejowego. Zdobywca między innymi złotego medalu turnieju Arena Squash Sparing. Wyróżnia się dużym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego uczestnika swoich zajęć. Prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest organizatorem i prowadzi jedną z największych lig squashowych w województwie łódzkim – Vera Squash Liga.

 

Oceń tego trenera

5 komentarzy
Łukasz 9 stycznia 2020 09:26:34

Grzegorz to trener z bardzo profesjonalnym podejsciem do każdego miłośnika squasha. Potrafi przedstawić najskrytsze tajniki gry zarówno osobom początkującym jak i profesjonalnym graczom. Aby pomóc w zdobyciu wyższego poziomu umiejętności, sam kreuje nowe ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb. Swoim pozytywnym usposobieniem tworzy doskonałą atmosferę która zachęca do powrotu z uśmiechem na kort.

Agata 9 stycznia 2020 14:35:28

Grzegorza mogę polecić każdemu z czystym sercem. Zaraził mnie miłością do squasha. Niesamowite jest to, że każde ćwiczenie jest tak dopasowane, aby w sposób naturalnym korygował/uczył postawy czy pewnych odruchów. Z treningów wychodzę z wielkim uśmiechem i uwielbiam wracać na kolejne zajęcia i obserwować, jak kolejne ćwiczenia sprawiają, że rzeczy, które uważałam, że są dla mnie nieosiągalne, wreszcie zaczynają wychodzić. Każdy trening to coś nowego i oprócz świetnej zabawy i super atmosfery, naprawdę widać postęp po każdym treningu.

1 sierpnia 2020 16:27:30

Fajny Gość!

Wanda 1 sierpnia 2020 16:28:32

Bardzo fajny Gość!

Wanda 1 sierpnia 2020 16:28:33

Bardzo fajny Gość!

Dodaj komentarz