Nowe menu - wiosna na talerzu

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, ale w Vera Sport wiemy, jak sobie radzić z jej kaprysami – u nas można poczuć upragnioną wiosnę (a nawet lato) na talerzu! Nową porę roku przywitaliśmy odmienionym menu, którego skosztować można w Vera Cafe – jest zdrowo, kolorowo, a przede wszystkim przepysznie.


Nie zabrakło kulinarnych akcentów z różnych części świata. Koniecznie włączcie ten punkt do planu treningowego, w zależności od pory dnia znajdziecie tam sycące śniadania i drugie śniadania, lunche oraz propozycje obiadowe.
Przygotowując nową kartę, nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych klubowiczach, na których czekają ich ulubione przysmaki, takie jak naleśniki, tosty czy pulpeciki z indyka.


Dorośli z pewnością będą nie mniej usatysfakcjonowani, bez względu na to, czy mają dyspensę i mogą pozwolić sobie na kawałek wyśmienitego, domowego ciasta, czy też sumiennie liczą kalorie. Będąc przy tych ostatnich – informacji na temat ich ilości w poszczególnym daniu również nie zabrakło w nowej karcie, doskonale wiemy przecież, jak ważne jest świadome odżywianie oraz jaką część sukcesu stanowi sama dieta.


Smakoszom szczególnej uwadze polecamy frittatę, pierś z kurczaka na risotto, carbonarę i łososia teryjaki. Reszty menu, na czele z naszymi sałatkami, wybornymi kanapkami, świeżymi sokami i koktajlami chyba nie trzeba dodatkowo rekomendować, prawda? :)

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44