Siłownia VeraSport

P. Strength & Element+

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

VeraGYM wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny do trenigu siłowego, spalającego tkankę tłuszczową i kształtującego mięśnie. Unikalny układ i funkcjonalność umożliwiają przeprowadzenie efektywnego treningu w każdym stopniu zaawansowania. Strefę wzmacniająco-siłową tworzą maszyny firmy TechnoGym, najnowocześniejszych linii PureStrength oraz Element+.
 -----------------------------------------------------------------------------------------

Pure Strength

Półwolne ciężary dla wymagających sportowców, doskonałe do kształtowania muskulatury, jak i rozwoju siły. Cechuje je doskonała biomechanika, pełne bezpieczeństwem i komfort treningu.


Są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, trenujący sami decydują o stosowanym obciążeniu, które można swobodnie i prosto regulować. Niezależne ramiona urządzeń pozwalają wychwycić np. asymetrię w rozwoju mięśni i szybko ją zniwelować.


To jedne z najnowocześniejszych, najbardziej trwałych i wytrzymałych maszyn na rynku.


Linia Pure Strength została zaprojektowana z myślą o użytkowniku, co zaowocowało wyposażeniem jej w wiele udogodnień, takich jak materiał dopasowujący się do kształtu ciała, żółte znaczniki pokazujące, gdzie powinny się znaleźć ramiona ćwiczącego i wiele innych.


Maszyny przeznaczone są do wszystkich partii mięśniowych, obejmują: barki, plecy, klatkę piersiową, nogi.


Odpowiednie zaplanowanie umożliwia łatwą organizację treningu obwodowego lub poszczególnych partii.

 -----------------------------------------------------------------------------------------

Element+

Wysokiej jakości linia urządzeń siłowych, łącząca w sobie styl i świetną funkcjonalność. Maszyny z tej linii umożliwiają przeprowadzenie kompleksowego treningu, a liczne udogodnienia poprawiają komfort użytkowania.

 

Ich ilość i różnorodność pozwalają przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała, a komfortowe ustawienie i rozplanowanie ułatwia efektywną organizację treningu. Maszyny doskonale izolują daną partię mięśniową.


Ich atutem jest wbudowany licznik oraz wskaźnik prędkości i maksymalnej efektywności wykonywanych powtórzeń, co instruuje ćwiczącego jak szybko powinna być wykonywana faza koncentryczna i ekscentryczna danego ruchu, aby maksymalnie efektywnie wykorzystać potencjał maszyny.


Różnorodność sprzętu pozwala trenować ogół mięśni: barki, ramiona, bicepsy, tricepsy, brzuch, klatkę piersiową, plecy (górną i dolną część), pośladki, a także wszystkie partie mięśni nóg.

 

  • VeraSport - Najlepsza siłownia w Łodzi
  • Maszyny do treningu siłowego
  • Strefa siłowa VeraGym
  • Wyposażenie siłowni VeraSport
  • Sprzęt siłowy - VeraSport
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44