Zajęcia ogólnorozwojowe 4 - 7 lat

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Wykorzystaj odpowiednio energię Twojego dziecka i chęć do aktywnego uprawiania sportu. Uruchamiamy sekcję piłki nożnej dla dzieci. Każde dziecko, już od 5 roku życia, ma szansę zostać nowym Lewandowskim, Messim czy Ronaldo.

 

Zajęcia z piłki nożnej prowadzone są przez profesjonalnego trenera, zawodowego piłkarza, który grał m.in. w polskiej Ekstraklasie. Ogólnorozwojowy charakter zajęć gwarantuje prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci.

 

Ponadto nacisk położony zostanie na najważniejsze elementy piłkarskie: prowadzenie piłki, przyjęcie, poruszanie się po boisku, gra zespołowa, technika. Podczas zajęć zwracamy również uwagę na zapewnienie wiedzy teoretycznej o uprawianej dyscyplinie sportu, a także wpojenie zasad fair play i zdrowej rywalizacji oraz integracji z rówieśnikami.


Komfortowa i profesjonalna infrastruktura: trzy zadaszone boiska trawiaste, gwarantują efektywne treningi przez cały rok. Do dyspozycji trenujących oddzielna szatnia dziecięca, niezbędne akcesoria treningowe i piłki.

 

Podczas zajęć rugby młodzi piłkarze poznają zespołową grę rugby tag.
Rugby tag to uproszczona i bezkontaktowa forma rugby. Celem gry jest położenie piłki na polu punktowym. Szarżę zastępuje zrywanie tagów, czyli podłużnych pasków z materiału tekstylnego, umiejscowionych na pasku po obu stronach ciała, na wysokości bioder. Piłkę należy podawać w bok lub do tyłu rękoma. W czasie gry nie wolno wpadać w przeciwnika, bronić się piłką, łapać za strój, zabroniony jest kontakt fizyczny z przeciwnikiem. Gra jest doskonałym dodatkiem do treningów piłki nożnej i jego uzupełnieniem, ponieważ zawodnicy grają rękami, doskonalą cechy motoryczne, takie jak: szybkość, zwinność, koordynację ruchową. Uczą się współdziałania w obronie i ataku. Zajęcia będą podzielone na dwie części. W pierwszej połowie treningu dzieci zapoznają się ze sprzętem, czyli piłkami i tagami, podstawowymi elementami technicznymi oraz taktycznymi gry. W drugiej zawodnicy zagrają w rugby tag. Zajęcia odbędą się formie gier, zabaw oraz ćwiczeń.

 

 

Zajęcie rugby w VeraSport prowadzi Paweł Jurkowski - trener rugby, instruktor siatkówki i piłki nożnej. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Nauk o Wychowaniu, kierunek pedagogika, specjalność wychowanie fizyczne i zdrowotne. Nauczyciel mianowany z czternastoletnim stażem. Obecnie pracuje w SP nr 30. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą od 5. do 18 roku życia.

 

 

Zajęcia judo w ramach Vera Academy są specjalnie przygotowane dla naszych młodych piłkarzy. Ich celem jest poprawa sprawności ogólnej i uzupełnienie treningu piłkarskiego. Oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych, dzieci poprawią m.in. swoją zwinność i gibkość. Mali piłkarze poznają także podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, nauczą się technik, dzięki którym upadając nie zrobią sobie krzywdy. Zajęcia często prowadzone są w formie gier i zabaw.

 

Judo w VeraSport prowadzi instruktor posiadający stopień mistrzowski 1 DAN - Bartosz Ponichtera. To wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant kraju na arenie międzynarodowej i aktualny V-ce Mistrz Polski w judo. Na co dzień student pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej.

 


Zajęcia z piłki nożnej VeraSport:

  • wtorki / 17:00 - 18:00 / grupa 4-7 (duże boisko)
  • wtorki / 18:00 - 19:00 / grupa 8+ (duże boisko)
  • piątki / 17:00 - 18:00 / grupa 4-7 (duże boisko)
  • piątki / 18:00 - 19:00 / grupa 8+ (duże boisko)

Zajęcia ogólnorozwojowe 

 

  • soboty / 10:00 - 11:00 / grupa 4 - 7 
  • soboty / 11:00 - 12:00 / grupa 8+

 

05.05 - piłka nożna

12.05 - judo

19.05 - piłka nożna

26.05 - rugby

 

zapisy:
w recepcji klubu / u trenera
informacje

Piotr Górny: 507 601 884
Michał Woźniak: 608 324 427

Zajęcia ogólnorozwojowe 4 - 7 lat - trenerzy prowadzący

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44