Przemysław Szews

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista ds. public relations i komunikacji medialnej. Odpowiedzialny m.in. za wizerunek firmy, tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych i reklamowych, współpracę z partnerami, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, komunikację w mediach społecznościowych. 

 

Wykładowca w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Filologicznego UŁ, gdzie zajmuje się nowymi mediami i wizualizowaniem przekazu w dziennikarstwie. Badacz nowych mediów, m.in. mediów społecznościowych, dziennikarstwa danych czy dziennikarstwa internetowego. Autor wielu artykułów naukowych poświęconych tej tematyce, a także uczestnik międzynarodowych i ogólnopolskich konferencji. 

 

Ma na swoim koncie dziennikarską współpracę m.in. w trakcie Rajdu Polski (runda Samochodowych Mistrzostw Świata) czy w trakcie Pucharu Świata Rajdów Terenowych. Założyciel i przewodniczący Koła Dziennikarstwa Sportowego, redaktor naczelny KDS Magazynu. Były redaktor wielu portali i stron internetowych o tematyce sportowej i elektronicznej. Pasjonat Formuły 1 i piłki noznej. 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44