Salsation

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

 Czym jest Salsation? Nazwa "Salsation" powstała poprzez połączenie dwóch słów: "salsa" i "sensation".

 

Słowo "salsa"oznacza z języka hiszpańskiego sos.Jest to mieszanka różnych rytmów.kultur, tańców i zasad fitness'u. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia.

 

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.Jest nie tylko łatwe, ale można robić to bez względu na wiek, stale zwiększając swoją mobilność i wytrzymałość.

 

Salsation to rewolucyjny program taneczno-fitnessowy stworzony przez Alejandro Angulo, łatwy w podążaniu i kładący nacisk na muzykalność i trening funkcjonalny. Słowo "Salsation" powstało ze słów SALSA & SENSATION
SALSA: w znaczeniu 'sos', czyli mieszanka różnorodnych rytmów (salsa, merengue, soca, dancehall, reggaeton, axe, samba, funky, bachata, dembow i więcej), kultur i programów taneczno-fitnessowych.
SENSTATION: w znaczeniu odczucie, jakie dostarcza nam muzyka, styl tańca, zajęcia, choreografia i klimat zajęć.
Program Salsation kładzie nacisk na respektowanie zasad treningu funkcjonalnego dającego rezultaty na każdym poziomie, na którym znajduje się uczestnik zajęć.


Salsation to niezwykłe połączenie zajęć tanecznych i zdrowego treningu całego ciała, gdzie choregrafie zbudowane są w określonym stylu, respektują podstawowe kroki, ruchy danego tańca, a także tekst piosenki. Program ten pozwala rozwijać swoje umiejętności, kształtować sylwetkę, zwiększać zakres ruchu, wpływać na poczucie rytmu i zwiększać muzykalność, bez względu na to, na jakim poziomie znajduje się uczestnik. Tańczymy, uczymy się słuchać muzyki, wykorzystujemy techniki taneczne różnych stylów tanecznych, spalamy kalorie, a co najważniejsze ćwiczymy zdrowo minimalizując ryzyko kontuzji.


#SalsationIsTheFuture #DanceNeverFeltSoGood
zapraszam na zajęcia Salsation

#SalsationKami

Salsation - trenerzy prowadzący

Salsation - najbliższe zajęcia

Czas Pon Wto Śro Czw Pią Sob
Cały dzień
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
20:00
 
 
 
20:00 - 21:00
Salsation
Sala Fitness A
 
 
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44