Squash&Badminton

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Co znajdziesz w strefie Najwięcej squasha w Łodzi

Największa strefa Squash&Badminton w Łodzi

 

Zapraszamy do największej strefy Squash w mieście - aż 7 certyfikowanych kortów do squasha, unikalny kort do Ricocheta oraz cztery profesjonalne boiska do badmintona oraz stoły do ping ponga.
 
Zobacz strefę na interaktywnych zdjęciach 360st: 
>>>PRZEJDŹ<<<
 
To zdecydowanie najlepsze miejsce do sportów rakietowych! 

 

Wygoda

Nie musisz czekać na wolny kort squash'a. Jest ich az siedem, dlatego zawsze kiedy nas odwiedzisz, będziesz mógł pograć bez czekania. Podobnie z badmintonem - cztery boiska gwarantują rozrywkę zawsze i dla wszystkich. 


Zapomniałeś swojego sprzętu? Pamietaj, ze w recepcji mozesz pozyczyć rakietki, piłeczki - wszystko czego potrzebujesz, zeby pograć i dobrze się bawić! 

 

Przestrzeń

Zapomnij o rozstawieniu kortów jeden przy drugim. Nasze korty rozmieszczone są tak, by dać Ci jak największy komfort gry. Dwa z nich oddzielone są od pozostałych i sąsiadują z boiskami do badmintona. Być moze przy okazji pojawi się nowa pasja? :-)

 

UWAGA: Warunkiem skorzystania ze strefy jest wykupienie karty SPORTCARD (karta służy identyfikacji osób korzystających z obiektu i jest wykupywana jednorazowo). Koszt karty wynosi 10 zł, karta wyrabiana jest podczas pierwszej wizyty.

 

 

 

 

  • vera 172
  • vera 172
  • vera 172
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44