Styczniowy turniej Jorkyball z wyjazdem do Rzymu!

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Jeśli lubisz piłkę nożną, to mamy wspaniałą propozycję. Jorkyball, zupełna nowość w Polsce. Zapraszamy na jedyne w Łodzi trzy boiska do tej dyscypliny, z profesjonalnym oświetleniem i nawierzchnią. VeraSport to kolejny punkt na światowej mapie Jorkyball!

 

Zapraszamy na bezpłatny turniej, w którym do wygrania wyjazd na Klubowe Mistrzostwa Świata do Rzymu! Startujemy w niedzielę 29 stycznia.  

 

Czym jest Jorkyball? To niezwykle intensywna i emocjonująca odmiana piłki nożnej, gdzie na zamkniętym boisku rywalizuje dwóch na dwóch zawodników - obrońca i napastnik. 

 

Dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady mamy propozycję. W każdy wtorek i sobotę bezpłatnie możecie skorzystać z konsultacji z trenerem, poznać zasady i po prostu pograć. Obiecujemy, że od razu pokochacie tę dyscyplinę!

 

Weź udział w styczniowym turnieju i wygraj wyjazd całej drużyny na Klubowe Mistrzostwa Świata do Rzymu! Udział w turnieju może wziąć absolutnie każdy, wystarczy znajomość zasad i kompletny skład. 

 Każda drużyna składa się z dwóch zawodników i opcjonalnie jednego rezerwowego. Udział mogą brać wszystkie osoby od 16 lat. Zapraszamy!  

 

Jak się zapisać na turniej?
Zapisy bezpośrednio u trenera Jorkyball w VeraSport Rafała Serwacińskiego. Aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie na adres: rafalserwacinskiatwp [dot] pl w treści maila wpisując Turniej 29.01. W wiadomości prosimy o podanie nazwy drużyny, a także imiona, nazwiska i daty urodzenia członków drużyny. Turniej rozpocznie się w niedzielę 29 stycznia. Zapisy trwają do piątku 27 stycznia do 23:00.

 

Po zgłoszeniu w dalszej kolejności otrzymacie szczegóły i harmonogram na e-mail. 

 

Więcej informacji na naszym Facebooku

Dołącz do wydarzenia. 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44