VeraGYM

Spalaj tkankę tłuszczową, wzmacniaj kondycję, dbaj o formę w najnowocześniejszej takiej strefie w Łodzi. Nieważne, czy chcesz zgubić trochę centymetrów, ukształtować sylwetkę, wzmocnić ciało - wszystko to osiągniesz w jednym miejscu pod opieką specjalistów.

  • Wzmocnij organizm
  • Popraw wydolność układu sercowo-naczyniowego
  • Naładuj się pozytywną energią na cały dzień!
 

Bezpieczny i efektywny trening

Stałe dyżury trenerów na strefie pozwolą Ci ćwiczyć efektywnie i bezpiecznie. Zawsze możesz liczyć na podpowiedź, poradę treningową czy wybór odpowiedniego treningu dla Twoich potrzeb.

 

Analizator składu ciała

Jako jeden z pierwszych klubów wprowadziliśmy do oferty urządzenie szczegółowo analizujące skład ciała. To pozwoli na stałą kontrolę efektów osiąganych podczas treningu, ale również pomoże w odpowiednim doborze diety, programu treningowego, czy ćwiczeń do wykonywania w domu.

 
 

Nowoczesność

VeraGYM wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, który wyróżnia się nie tylko konstrukcyjnie, ale i technicznie. Wszystkie urządzenia posiadają ekrany dotykowe i systemy umożliwiające zaawansowane planowanie treningu, zapisywanie efektów i ich późniejszą analizę na urządzeniu mobilnym lub komputerze, a także rozrywkę, chociażby w postaci kilkunastu kanałów telewizyjnych.

 
 

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: