Zajęcia dla dzieci w Verasport

Vera KIDS

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Co znajdziesz w strefie

Zajęcia sportowe dla dzieci w VeraKids to oferta stworzona z myślą o naszych najmłodszych klubowiczach.

Szeroki wachlarz zajęć sportowych, tanecznych i fitness, opieka profesjonalnych animatorów i trenerów – wszystko po to, żeby zapewnić Twojemu dziecku prawidłowy rozwój, dobrą zabawę i mnóstwo rozrywki!

 

Stawiamy na jakość i łączenie zabawy z elementami nauki. Proponujemy zajęcia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek już od 3 roku życia.

Wykwalifikowana kadra

 

Możesz spokojnie zostawić nam swoją pociechę pod opieką i wybrać się na trening. Nasi opiekunowie i trenerzy mają indywidualne podejście do każdego juniora, i zadbają o to, aby zajęcia były efektywne, a każda minuta wykorzystana w 100%.

Różnorodność zajęć 

 

Nasze główne propozycje to:

  • Zajęcia Dance&Fun Kids dla dzieci, które lubią bawić się przy muzyce. Dzięki nim dowiedzą się na czym polega rytm i rozwiną swoje umiejętności taneczne.
  • Judo to treningi, które uczą kształtować wytrzymałość, zręczność, koordynację oraz orientację przestrzenną, oraz zaznajamiają z elementami samoobrony.
  • Runmageddon KIDS przygotowany z myślą o małych poszukiwaczach przygód, którzy będą się świetnie bawić na specjalnych torach przeszkód.

 

Koordynator strefy Vera KIDS 

Weronika Nowak

Tel. 728 421 685

w [dot] nowakatverasport [dot] pl

 

Organizacja Kinderbalu 

Agnieszka Mirowska

Tel. 501 692 109

 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44