Vera Sport dzieciom. Wiele radości w jednym miejscu....

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

 W Centrum Vera Sport dbamy o to, by wszystkie dzieci polubiły aktywność, sport, rywalizację w duchu fair play. Zapewniamy komfortowe warunki ćwiczeń, opiekę profesjonalnych instruktorów i trenerów. Staramy się zarazić najmłodszych sportową pasją, przekazać im instrukcje jak bawić się ćwicząc, jak spędzać aktywnie czas, jak prawidłowo się rozwijać. Wszyscy nasi pracownicy umieją zadbać o jak najlepsze samopoczucie tych najmniejszych i tych trochę starszych, zapewnić im odpowiednią opiekę i zadbać o jak najlepszą zabawę na zajęciach.

 

Nasza oferta dla dzieci to nie tylko mnóstwo różnorodnych zajęć tanecznych i sportowych. To także wyjątkowe kinderbale i szkółki piłkarskie, ale przede wszystkim wyjątkowe wydarzenia organizowane dla najmłodszej łódzkiej społeczności.

 

W październiku zorganizowaliśmy wyjątkowe Halloween na sportowo dla podopiecznych przedszkola nr 123. Ponad 90 fantastycznie przebranych przedszkolaków bawiło się u nas w trakcie sportowych zmagań na boiskach trawiastych, strefie CPM i salach fitness. Listopad to już Andrzejki na sportowo, zorganizowane dla szkoły 169, podczas których uczniowie brali udział w regatach, przeciąganiu liny, crossowym torze przeszkód i wielu innych sportowych aktywnościach przygotowanych specjalnie dla nich.

 

W tym samym miesiącu razem z Fundacją Sportowcy Dzieciom zorganizowaliśmy specjalny dzień sportu dla podopiecznych łódzkich domów dziecka. Dla 40 dzieci z pięciu łódzkich domów dziecka przygotowaliśmy zajęcia w grupach. Każdą z grup opiekował się nasz instruktor. W programie zajęć zaplanowaliśmy biegi dla najmłodszych, trening judo i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Starsze grupy mogły sprawdzić swoją siłę fizyczną na strefie CPM oraz skorzystać ze ścianki wspinaczkowej i lin.

 

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę mającą na celu zaangażowanie najmłodszych w sportowe zajęcia i animację. Nieodpłatnie możemy zorganizować imprezy okolicznościowe dla przedszkoli, szkół, domów dziecka. Napisz do nas ze swoim pomysłem, zgłoś swoją placówkę. Wierzymy, że poprzez sport możemy wywołać uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy, a satysfakcja z osiągniętych wyników będzie większa od jakiejkolwiek gry komputerowej.

 

Ten uśmiech będzie dla nas największą nagrodą.

  • vera 172
  • vera 172
  • vera 172
  • vera 172
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44