VeraRUNning TEAM ? zajęcia dla wszystkich biegaczy!

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Dołącz do dynamicznego, ambitnego i zgranego zespołu biegaczy. Zajęcia prowadzi olimpijczyk, biegacz, trener, szkoleniowiec i nauczyciel akademicki, dobrze znany wszystkim Piotr Kędzia. Co wtorek prosto z klubu ruszamy na wspólne bieganie po Parku na Zdrowiu ? trening biegowy.


Od grudnia ruszają także nowe, wyjątkowe zajęcia! Trening siłowy dla biegaczy. Tym samym rozszerzamy ofertę treningową dla wszystkich osób pasjonujących się bieganiem! Poza cotygodniowymi treningami biegowymi w Parku na Zdrowiu będzie można wziąć udział w zajęciach poprawiających parametry siłowe i szereg elementów sprawności ogólnej.

 

 


W programie zajęć m.in.: - poznanie zasad przygotowania siłowego w treningu biegowym - wzmacnianie poszczególnych partii mięśniowych odpowiedzialnych za efektywne i prawidłowe bieganie - nauczanie i doskonalenie techniki wykonywania podstawowych ćwiczeń siłowych - umiejętne wykorzystywanie przyrządów i przyborów w treningu siłowym - niwelowanie dysfunkcji ruchowych - poszukiwanie optymalnych i zindywidualizowanych rozwiązań treningowych Poziom i intensywność zajęć dostosowana do możliwości uczestników. Zapraszamy na jedyne w Łodzi treningi przygotowania siłowego dla biegaczy!

 

Pamiętajcie, że pierwsze wejście jest bezpłatne! Każde kolejne płatne tak jak jednorazowe wejście do klubu.

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44