VeraSport i Spartan Race - dołącz do drużyny

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

VeraSport nawiązała współpracę z Spartan Race - organizacją sportową obecną w 22 krajach Świata. Ta największa i jednocześnie wybrana Najlepszym Biegiem Przeszkodowym na Świecie marka organizuje w 2017 roku międzynarodowe zawody w całej Polsce.

 

Co to oznacza?
Specjalnie dla naszych klientów, wynegocjowaliśmy do 50% rabatu na wpisowe. Poczujcie niepowtarzalną atmosferę, oraz międzynarodową rywalizację podczas zawodów Spartan Race. Chcecie skorzystać z naszej specjalnej zniżki?


Na stronie rejestracji na wyścig w Łodzi wpisz kod zniżkowy:
SRLodz30DIS
oraz użyj nazwy drużyny: VeraSport i specjalnego PINu: 12345

 

Chcesz być na bieżąco odwiedź Facebook Spartan Race

 

Reebok Spartan Race
Bieg, dzięki któremu przekroczysz swoje granice!
 

Ponad pięć kilometrów najeżonych ekstremalnymi przeszkodami – błotem, drutem kolczastym, ścianami, linami i ogniem. To trasa biegu przeszkodowego Reebok Spartan Race, który w 2017 roku będzie gościł aż w sześciu mmiastach w Polsce. Specjalne warianty biegów przygotowano także m.in. dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Ostatnie miejsca na bieg w Łodzi!

 

Czym jest Spartan Race?
Moda na biegi przeszkodowe rozwija się w naszym kraju bardzo dynamicznie. Dla wielu osób pokonanie morderczej trasy to powód do dumy i ukoronowanie wielu lat biegowych treningów. A także sprawdzenie się w ekstremalnych warunkach, przezwyciężenie swoich słabości i przekroczenie granic swojego ciała i umysłu. To wspaniała przygoda dla dorosłych, ale również dla młodzieży i dzieci, dla których przygotowano odpowiednie trasy.

 

Spartan Race to też biegi dla kobiet
Reebok Spartan Race tworzy także specjalne wydarzenia skierowane tylko dla kobiet i wspierające ogromną społeczność dziewczyn z problemami nowotworowymi. Takie działania pokazują, że pozytywne nastawienie i aktywność fizyczna, poczucie wspólnoty i wsparcia są dodatkową motywacją w walce z chorobami nowotworowymi.


Spartan Race w Polsce
W tej chwili w ponad 50 miastach Polski funkcjonują Grupy Treningowe Spartan Race. Cykliczne treningi są prowadzone przez pasjonatów aktywności sportowej i przygody, grupy te tworzą małe społeczności, które łączy pasja jaką jest sport.

 

Spartan Race w 2017 r.
W 2017 roku w Polsce odbędzie się aż 10 biegów Reebok Spartan Race, które rozgrywać się będą na trzech różnych dystansach: Sprint, Super i Beast. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć lokalizację i dystans dla siebie.

Sprint (w Łodzi) – bieg o dystansie 5+ km i z co najmniej 20 przeszkodami. 

 

Reebok Spartan Race – bieg dla każdego
Reebok Spartan Race oprócz swoich głównych biegów organizuje dodatkowe warianty, umożliwiające udział dzieciom, żołnierzom i osobom niepełnosprawnym. Na uczestników poniżej 15 roku życia czeka Junior Race, który odbywa się na dystansie 750 m – 2,5 km (kategorie wiekowe: 4-6, 6-8, 9-10 i 11-14 lat) i jest wypełniony bezpiecznymi przeszkodami przygotowanymi specjalnie dla dzieci. Głównym założeniem biegu jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży. Pokazuje, że dorośli i dzieci mogą wspólnie rozwijać pasję poprzez aktywny styl życia. Mało które dziecko nie lubi wskoczyć bezkarnie do kałuży i ubrudzić się błotem, pobujać się na linach czy pobuszować po lesie. Te wszystkie atrakcje zapewniają biegi Junior Spartan Race.


Co otrzymujesz w pakiecie
Wszyscy nasi uczestnicy otrzymują od nas w pakiecie masę darmowych zdjęć z trasy wyścigu, organizację wyścigu na światowym wysokim poziomie, ubezpieczenie, T-shirt - Spartan Finisher, medal - Spartan Finisher, wieczną chwałę, wielką przygodę oraz wspaniałe wspomnienia.

Możecie stać się lepszą wersją siebie!

Jak się zapisać?
Zapisy na biegi prowadzone są na stronie zapisów. Bez względu na to czy masz już za sobą swój udział w biegu przeszkodowym, czy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem decyzji o starcie – spróbuj, warto! Spartan Race pozwoli Ci wejść na zupełnie inny poziom i popchnąć Cię do granic Twoich możliwości!


Aby być na bieżąco odwiedź nasz fanpage Spartan Race PolandŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44