Yoga Workout

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Niepowtarzalna lekcja pozwalająca poczuć przyjemność bycia w ciele.

 

Esencją jogi jest nauka płynięcia z nurtem życia. Przepływ ten to umiejętność stawiania czoła wyzwaniom oraz zachowanie wewnętrznego spokoju w kontakcie z ciągłymi zmianami, jakie przynosi życie.

 

Na zajęciach uczymy się harmonijnych przejść z jednej asany (pozycji) w drugą, sekwencja ułożenia ruchu stanowią całość dbając o rozwój mięśni ciała jak i odnalezienie i poszerzanie swoich zasobów energetycznych poprzez świadomy oddech dający także dostęp do spokojnego umysłu.

 

W trakcie zajęć każdy uczestnik pracuje z uszanowaniem swoich możliwości jak i ograniczeń. Nie ma miejsca na lenistwo, ale także na wykonywanie pozycji ponad własne możliwości.

 

Yoga Workout jest sztuką budowania kontaktu z ciałem, zarówno poprzez asany (o określonej formie z precyzyjnym ustawieniem ciała), jak i spontanicznej ekspresji, poszukiwania swojego ruchu.


Efektem ?ubocznym? takiej praktyki jest przyjemność, poczucie bycia na fali, przestrzeń na wyrażenie siebie, poczucie wzrostu siły.

 

Joga stwarza okazję, aby powrócić do ciała, poczuć, jakie jest, czego mu potrzeba, co mu służy i co sprawia mu przyjemność. Podczas zajęć cyklicznie pojawia się praca z automasażem oraz bloki teoretyczne przybliżające filozofię jogi.

Yoga Workout - trenerzy prowadzący

Yoga Workout - najbliższe zajęcia

Czas Pon Wto Śro Czw Pią Sob
Cały dzień
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
08:00
 
8:30 - 9:30
Yoga Workout
Sala Fitness B
 
8:30 - 9:30
Yoga Workout
Sala Fitness B
 
 
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44