Zmiany w grafiku Vera Academy

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Od maja w grafiku Vera Academy pojawi się podział na dwie grupy wiekowe. Dbając o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci, w soboty zamiennie odbywają się zajęcia judo, rugby oraz piłkę nożną dla obu grup wiekowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy grafik zajęć Vera Academy:

 

Piłka nożna 4 - 7 lat:

  • wtorki 17:00 - 18:00
  • piątki 17:00 - 18:00
  • soboty 10:00 - 11:00 

Piłka nożna 8+:

  • wtorki 18:00 - 19:00
  • piątki 18:00 - 19:00
  • soboty 11:00 - 12:00

Sobotnie zajęcia ogólnorozwojowe

  •   5.05 - piłka nożna
  • 12.05 - judo
  • 19.05 - piłka nożna
  • 26.05 - rugby

Podczas zajęć rugby młodzi piłkarze poznają zespołową grę rugby tag.
Rugby tag to uproszczona i bezkontaktowa forma rugby. Celem gry jest położenie piłki na polu punktowym. Szarżę zastępuje zrywanie tagów, czyli podłużnych pasków z materiału tekstylnego, umiejscowionych na pasku po obu stronach ciała, na wysokości bioder. Piłkę należy podawać w bok lub do tyłu rękoma. W czasie gry nie wolno wpadać w przeciwnika, bronić się piłką, łapać za strój, zabroniony jest kontakt fizyczny z przeciwnikiem. Gra jest doskonałym dodatkiem do treningów piłki nożnej i jego uzupełnieniem, ponieważ zawodnicy grają rękami, doskonalą cechy motoryczne, takie jak: szybkość, zwinność, koordynację ruchową. Uczą się współdziałania w obronie i ataku. Zajęcia będą podzielone na dwie części. W pierwszej połowie treningu dzieci zapoznają się ze sprzętem, czyli piłkami i tagami, podstawowymi elementami technicznymi oraz taktycznymi gry. W drugiej zawodnicy zagrają w rugby tag. Zajęcia odbędą się formie gier, zabaw oraz ćwiczeń.

 

Zajęcie rugby w VeraSport prowadzi Paweł Jurkowski - trener rugby, instruktor siatkówki i piłki nożnej. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Nauk o Wychowaniu, kierunek pedagogika, specjalność wychowanie fizyczne i zdrowotne. Nauczyciel mianowany z czternastoletnim stażem. Obecnie pracuje w SP nr 30. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą od 5. do 18 roku życia.

 

Zajęcia judo w ramach Vera Academy są specjalnie przygotowane dla naszych młodych piłkarzy. Ich celem jest poprawa sprawności ogólnej i uzupełnienie treningu piłkarskiego. Oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych, dzieci poprawią m.in. swoją zwinność i gibkość. Mali piłkarze poznają także podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, nauczą się technik, dzięki którym upadając nie zrobią sobie krzywdy. Zajęcia często prowadzone są w formie gier i zabaw.

 

Judo w VeraSport prowadzi instruktor posiadający stopień mistrzowski 1 DAN - Bartosz Ponichtera. To wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant kraju na arenie międzynarodowej i aktualny V-ce Mistrz Polski w judo. Na co dzień student pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej.

 

 

ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44