Gramy razem z ŁKS!

Z dumą informujemy, że VeraSport została partnerem sportowym Łódzkiego Klubu Sportowego, jednej z najstarszych i najbardziej zasłużonych polskich drużyn piłkarskich. 

ŁKS Łódź należy do grona najbardziej zasłużonych w kraju polskich klubów sportowych. Współtworzył ligę polską, a w jego szeregach występowali reprezentanci Polski, medaliści Igrzysk Olimpijskich i mistrzostw świata. Łódzki Klub Sportowy w tabeli wszechczasów piłkarskiej ekstraklasy zajmuje szóste miejsce, a największymi sukcesami ŁKS-u są dwa mistrzostwa Polski oraz puchar Polski. 

Zgodnie z hasłem “najwięcej sportu w mieście”, naszym celem jest skupienie pod jednym dachem najlepszych łódzkich sportowców i najlepszych łódzkich drużyn sportowych. Z klubem ŁKS od dawna wiążą nas bliskie przyjacielskie relacje i mamy nadzieję, że nasza współpraca przełoży się na dobre wyniki klubu.

- Wybraliśmy VeraSport, bo to jeden z największych obiektów w Polsce, jeśli chodzi o możliwość przeprowadzenia treningu przygotowania motorycznego. VeraSport zapewnia znakomite warunki do trenowania w dużej grupie. Bardzo ważne było dla nas także to, że jest tam miejsce do przeprowadzenia treningu przyspieszenia, sprintów i biegów. W końcu nie bez znaczenia było i to, że sprzęt VeraSport idealnie pasuje do naszej filozofii pracy z zawodnikami - mówi Marek Jędrzejewski, fizjoterapeuta Łódzkiego Klubu Sportowego.

Piłkarzy ŁKS-u, podobnie jak siatkarki, będzie można często spotkać w klubie, czy to podczas treningów grupowych czy indywidualnych z trenerami. 

- Jeśli chodzi o treningi grupowe, możemy sobie pozwolić na jedną jednostkę treningową w tygodniu. Każda z nich będzie miała na celu przede wszystkim profilaktykę urazu i wzmacnianie słabych ogniw w organizmach piłkarzy. Zamierzamy wplatać elementy treningu mocy i skoczności, czyli plyometrii. W zależności od danego mikrocyklu i makrocyklu być może pojawią się również elementy treningu siłowego - wyjaśnił Marek Jędrzejewski z ŁKS.

Podpisanie umowy partnerskiej z piłkarzami jest jednocześnie rozszerzeniem współpracy z Łódzkim Klubem Sportowym. Wcześniej do grona naszych partnerów dołączyła sekcja siatkarska. W lipcu nawiązaliśmy bowiem długoletnią współpracę z siatkarkami ŁKS Commercecon Łódź, dwukrotnymi mistrzyniami Polski, aktualnymi brązowymi medalistkami TAURON Ligi. 

 

Umowa partnerska z piłkarzami ŁKS została podpisana do końca czerwca 2022 roku.

 
0 komentarzy
Dodaj komentarz