Dokonaj rezerwacji przez System Reservise

Zarezerwuj stół lub kort do gry sam za pośrednictwem Systemu Reservise. 

Rezerwacje internetowe:

Do rezerwacji wystarczy tylko... Wasz numer telefonu! Kilkając w link >KLIKNIJ< możecie dokonać błyskawicznej rezerwcji terminu.

Klubowa aplikacja mobilna:

Po dokonaniu rezerwacji przez internet otrzymacie dostęp do naszej klubowej aplikacji mobilnej! Dzięki niej będziecie zawsze mieli nasz klub w kieszeni. Z poziomu aplikacji odwołacie również swoje rezerwacje. Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemem Android i iPhone. Link do niej otrzymacie w potwierdzeniu SMS rezerwacji, lub możecie pobrać ją bezpośrednio stąd: http://m.resrevise.com. Pamiętajcie - aby mieć dostęp do aplikacji należy wcześniej dokonać rezerwacji w naszym klubie.

Jedna aplikacja = wiele korzyści! 
  • rezerwacje
  • znalezienie partnera do gry
  • system poleceń 
  • powiadomienie o zwalniającym się korcie
1 komentarz
Bartek 9 lutego 2023 08:58:17

Niestety strona przez którą można dokonać rezerwacji nie działa. Aplikacja również nie działa "brak połączenia z serwerem "

Dodaj komentarz