Mocne strony

Vera SPORT

Poznaj zalety Vera SPORT

Vera SPORT to najwięcej sportu w Polsce!

#OSIĄGAJWIĘCEJ Z VERAOPEN

Jeden karnet wiele możliwości - dzięki VeraOPEN masz dostęp do nieograniczonych opcji treningowych. Nowoczesna VeraGYM, pierwsze w kraju Centrum Przygotowania Motorycznego, sporty walki, mnóstwo zajęć fitness, rowery i zajęcia na świeżym powietrzu. Oprócz tego uzyskujesz dostęp za free do wszystkich eventów organizowanych dla klubowiczów!

INDYWIDUALNA OPIEKA

Nasi trenerzy i instruktorzy są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z ich doświadczenia, wiedzy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i stawiamy na bliskie relacje z naszymi klubowiczami. Poproś o plan treningowy lub dowiedz się jak powinien wyglądać Twój program suplementacyjny. Analiza składu ciała pomoże z kolei w zwróceniu uwagi na ważne aspekty do poprawy podczas treningu.

MOTYWACJA I SUKCES

Codziennie staramy się motywować nie tylko siebie do dążenia w kierunku doskonałości, ale przede wszystkim naszych klubowiczów. W trakcie zajęć grupowych, podczas pracy indywidualnej realizujemy Wasze cele, po to, by słowo sukces jak najczęściej gościło podczas wspólnej pracy!

CAŁY VERATEAM JEST TU DLA CIEBIE!

VeraSport to nie tylko nowoczesne centrum sportu, to także zespół profesjonalistów, przepełnionych sportową pasją, energią, którzy lubią swoją pracę i dzielą się swoim doświadczeniem. Instrukturzy, trenerzy, dietetecy, fizjoterapeuci, profesjonalni zawodnicy… to cały VeraTEAM, po prostu najlepsi!

COŚ WIĘCEJ!

VeraSport to przede wszystkim unikalna atmosfera - to nie jest kolejny klub fitness, gdzie klubowicze są bezimiennymi cyferkami w systemie, to społeczność, gdzie wspólnym mianownikiem jest sport! Dzielimy się swoją pasją, rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności. Sprzyjają temu eventy jak dni zdrowia, bezpłatne wywiady i prelekcje oraz inne akcje służące naszej klubowej społeczności, rozwijające zdrowie i kulturę fizyczną

NAJWIĘKSZE KOMERCYJNE CENTRUM SPORTU W POLSCE

VeraSport to największe komercyjne centrum sportu i rozrywki w województwie łódzkim. 10000m2 sportowych emocji! 7 przestronnych stref pozwala na rozwijanie sportowych pasji całym rodzinom,  zapewniając profesjonalne warunki treningu dla każdego, także dla sportowców i zespołów. Pod jednym dachem możesz uprawiać wiele dyscyplin i urozmaicić swój trening. Każda strefa to inne możliwości i emocje, wszystkie są odpowiednio od siebie oddzielone, dzięki czemu zawsze trenujesz i ćwiczysz w odpowiednich warunkach, bez tłoku, ścisku i kolejek do sprzętu.

REALIZUJ SWOJE CELE

Spersonalizowane usługi i szczegółowa analiza potrzeb sprawią, że kompleksowo zaopiekujemy się Tobą i zajmiemy się tym, co najważniejsze. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc, indywidualny program treningowy i wiele dodatkowych usług w naszych specjalnych programach dla klubowiczów.

10000M2 SPORTOWYCH EMOCJI!

VeraSport to także idealne miejsce dla wszystkich sympatyków sportów rakietowych - 8 kortów do badmintona, 7 kortów do squasha i 6 profesjonalnych stołów do tenisa stołowego oraz nowość w regionie - kort do pickleballa, sprawiają, że pod jednym dachem każdy znajdzie przestrzeń na uprawianie swojej ulubionej dyscypliny! 
To także 3 zadaszone boiska trawiaste, umożliwiające komfortową grę w piłkę przez cały rok. Z kolei dla pasjonatów koszykówki i siatkówki przygotowane jest boisko wielofunkcyjne z certyfikowaną, olimpijską nawierzchnią syntetyczną. 

VeraPASS - OPENWEEK 

OPENweek w VeraSport to cały tydzień sportowych emocji w największym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Łodzi. Ten wyjątkowy voucher otwiera przed Tobą siedem dni szans i możliwości wyboru swoich ulubionych zajęć, poznania naszych trenerów, doświadczenia tego, co mamy w swojej ofercie. Masz cały tydzień, by poczuć, że VeraSport to Twój klub i stać się częścią społeczności odkrywając nieograniczone możliwości treningu w nowoczesnej VeraGYM i Centrum Przygotowania Motorycznego. Znajdź swoje zajęcia pośród ogromnego wyboru zajęć fitness i zajęć grupowych. 

Jak mogę otrzymać OPENweek?

OPENweek można zakupić poprzez naszą stronę internetową, ale również wygrać w wielu organizowanych przez nas konkursach, otrzymać w klubowych akcjach specjalnych czy znaleźć u naszych partnerów, podczas organizowanych przez nich akcji. Śledźcie uważnie nasze media społecznościowe i stronę internetową. 

VeraPASS - OneDAY PASS

OneDAY PASS to jednodniowa wejściówka do VeraSport, dzięki której masz cały dzień na odkrycie nieograniczonych możliwości w klubie VeraSport. Wybierz zajęcia, które zawsze były Twoim celem. Zobacz jakie możliwości treningu kryją się w nowoczesnej VeraGYM i w jaki sposób możesz poćwiczyć w Centrum Przygotowania Motorycznego. Poznaj społeczność pośród wielu zajęć fitness i zajęć grupowych. Cały dzień od otwarcia do zamknięcia klubu. 

UWAGA: OneDAY PASS obejmuje także zajęcia dla dzieci z oferty VeraKIDS. 

Jak mogę otrzymać VeraPASS na cały dzień? 

Pierwsze darmowe wejście możesz wygenerować na naszej stronie www.verasport.pl (na stronie głównej i w zakładkach Fitness, VeraGYM, CPM, VeraKIDS), ale znajdziesz je także na wielu imprezach sportowych oraz u naszych partnerów. Z wejściówki możesz skorzystać także po prostu przychodząc do klubu i informując, że jesteś u nas pierwszy raz. Postaramy się, żeby to był Twój pierwszy z kolejnych wielu dni spędzonych w VeraSport! 

Co obejmują VeraPASS - OpenWEEK i VeraPASS OneDAY? 

  • Dostęp do nowoczesnej siłowni VeraGYM
  • Wszystkie zajęcia VeraFITNESS
  • Zajęcia grupowych w Centrum Przygotowania Motorycznego 
  • Zajęcia rowerowe

UWAGA: Po wcześniejszym umówieniu możliwy także bezpłatny trening wprowadzający 

Obie wejściówki obejmują także zajęcia dla dzieci z oferty VeraKIDS. 

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: