REHAB PLUS

REHAB PLUS obejmuje wszystkich aktywnych Klubowiczów VeraSport opieką ortopedyczno - fizjoterapeutyczną.

Jeżeli borykasz się z róznego rodzaju bólami stawów lub mięśni, powikłaniami po kontuzjach, chcesz przygotować swoją indywidualną wkładkę do obuwia  czy po prostu skonsultować się z odpowiednim specjalistą - to oferta REHAB PLUS jest właśnie dla Ciebie!

Specjalnie dla Was przygotowane zostały stałe rabaty:

Fizjoterapia - 20%
masaże sportowe i lecznicze / terapia manualna / elektrolecznictwo / indywidualna praca z pacjentem / igloterapia (suche igłowanie)
i wiele więcej...

Ortopedia - 10%
konsultacja z lekarzem ortopedą / badanie USG / kwas hialuronowy (HA) / osocze bogatopłytkowe (PRP)

Ortopodologia - 20%
indywidualne wkładki ortopedyczne (w tym dla sportowców) / komputerowa analiza stóp oraz kolan / komputerowa analiza chodu

www.rehabplus.pl

VIPCARD

Doceniamy to, że jesteście z nami kilka lat. Zależy nam na budowaniu społeczności VeraSport i skupianiu pod jednym dachem ludzi pełnych pasji, dzielących sportowe zainteresowania, spędzających razem czas. Chcemy, byście w VeraSport zawsze czuli się jak u siebie, pośród trenerów, których znacie, zajęć które lubicie, w strefach, które wyróżniają to miejsce.

VIPCARD, czyli Złota Karta Klubowa to nasze podziękowanie dla Was, za Wasze zaufanie, za każdy dzień spędzony z nami. To wyjątkowa karta, która po 24 miesiącach zastępuje Waszą kartę klubową i daje Wam jeszcze więcej możliwości.

 • Co miesiąc bezpłatna analiza składu ciała wraz z konsultacją trenerską
 • Zniżki u Partnerów klubu, których grono wciąż będziemy powiększać
 • Wyjątkowe warunki udziału w dodatkowo płatnych akcjach w klubie jak Rozmiar Mniej, Lato Last Minute itd.

Regulamin akcji:

http://www.verasport.pl/regulamin-promocji → VIPCARD.

Lista partnerów (w trakcie tworzenia):

http://www.verasport.pl/partnerzy

Partnerzy

Firmy i instytucje, dzięki którym wspólnie możemy rozwijać hasło #osiągajWIĘCEJ. To także partnerzy naszej Złotej Karty Klubowej, VIPCARD, której posiadaczom nasi partnerzy oferują atrakcyjne zniżki na swoje produkty i usługi.

Lista partnerów VIPCARD jest cały czas w budowie, systematycznie będziemy dołączali kolejne firmy, w których VIPCARD otworzy Wam nowe możliwości. 

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PARTNERÓW VERASPORT lub VIPCARD?
napisz na adres: p.szews@verasport.pl

COSINUS

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół z uprawnieniami szkół publicznych. W naszej ofercie posiadamy licea dla młodzieży i dorosłych, szkoły policealne z bogatym wachlarzem dostępnych kierunków, szkołę wyższą, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe oraz inne kursy i szkolenia. Nasza działalność w Łodzi jest całkowicie bezpłatna, więc każdego serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi Cosinusowych słuchaczy, niezależnie od sytuacji życiowej, wieku, pochodzenia czy wykształcenia. Rekrutacja do nas trwa cały rok, więc można zapisać się w każdej chwili poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie Cosinus.pl lub osobiście w sekretariacie przy ul. Wólczańskiej 81. Nauka w zależności od kierunku odbywa się w systemie wieczorowym lub zaocznym, więc nie koliduje ona z wykonywaną pracą zawodową.

Co będziesz z tego miał?

Po za dyplomem zdobędziesz praktyczną wiedzę umożliwiającą znalezienie pracy w konkretnym zawodzie, zmianę pracy na lepszą bądź awans. - Świadectwo Europass , w języku angielskim, jako załącznik do dyplomu, potwierdzający zdobyte kwalifikacje zawodowe i umożliwiający podjęcie pracy w krajach Unii Europejskiej. - Naukę w pełni wyposażonych pracowniach dydaktycznych z wykwalifikowaną kadrą nauczycieli. - Przyjazną atmosferę, w której nikt nie jest dyskryminowany. Umożliwia to zawieranie nowych znajomości, a nawet przyjaźni.

Hero Event

Nie jesteśmy standardowi i sztampowi. Lubimy się wyróżniać, a jednocześnie stawiamy na wysoką jakość usług, pozytywną atmosferę oraz klimat podczas naszych eventów. Bo pozytywna energia to nasi zadowoleni klienci, którzy po raz kolejny do nas wracają i pragną poczuć te emocje jeszcze raz. Smakowanie świata, tańce w najlepszych klubach, degustacja lokalnych specjałów, edukacja ekologiczna, zdrowy tryb życia- to nasze argumenty,
a zarazem cele.
 
Przejdź do strony partnera: http://www.heroevent.pl/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: 15%

Hero Films

HERO Films to ekipa, która zajmuje się produkcją filmową. Niezależnie czy jest to klip muzyczny, materiał promocyjny lub inna forma video przeniesiemy Twoją wizję na ekran używając najlepszego sprzętu oraz innowacyjnych technik montażowych. Efekty prac Hero Film można obejrzeć między innymi na ekranach VeraSport, gdzie wyświetlane są filmy promocyjne klubu, wyprodukowane przez HERO Films.
 
Przejdź do strony partnera: https://www.facebook.com/herofilmspoland/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: 15%

Sklepbiegacza.pl

Sklepbiegacza.pl to największy sklep dla pasjonatów biegania. Biegasz rekreacyjnie lub pierwszy maraton masz już za sobą? Dobrze się składa, bo właśnie znalazłeś swoje miejsce w sieci! Bez potrzeby wychodzenia z domu kupisz buty, ubrania oraz akcesoria do biegania. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze marki biegowe dostępne na rynku. Asics, Brooks, adidas, Nike, Mizuno, On Running. Te i wiele więcej produktów znajdziesz na naszej stronie.

Przejdź do strony partnera: https://sklepbiegacza.pl/

PARTNER CLUBCARD

Zniżka u partnera: 10% na wszystko

TULI TULINKI

Tuli Tulinki to mała pracownia w centrum Polski.

Tworzymy rzeczy z pasją i starannością, aby każdy, wychodzący spod naszych rąk produkt zachwycił Klienta.

Przejdź do strony partnera: https://www.facebook.com/tulitulinki/

PARTNER CLUBCARD

Zniżka u partnera: 5%

TOREBKA W CUKIERCE

TOREBKA W CUKIERCE to zbilansowana, zdrowa i pełna wartości odżywczych dieta składająca się z 5 lub 6 posiłków. Na maxa smaczna i z dostawą gratis! Każdego dnia przygotowana ze świeżych składników od lokalnych dostawców specjalnie dla Was przez szefa kuchni z pasją i doświadczeniem! 

Przejdź do strony partnera: https://torebkawcukierce.pl/

PARTNER CLUBCARD

Zniżka u partnera: 15% na 30 dni zamówienia

TKALNIA ZAGADEK

Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie ograniczony czas do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju typu escape the room. Szukajcie wskazówek, wykorzystujcie przedmioty, rozwiążcie łamigłówki. Przed Wami cel: wydostać się!

Przejdź do strony partnera: https://tkalniazagadek.pl/

PARTNER CLUBCARD

Zniżka u partnera: 20 zł

I.V. Clinic

I.V. Clinic to pierwsza w Polsce sieć klinik, której głównym założeniem jest podawanie leków dożylnie. Terapie dożylne to przede wszystkim szybkie działanie, bezpieczeństwo stosowania i wysoka skuteczność. 

Przejdź do strony partnera: https://ivclinic.com.pl/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: 10% (wlewy)

Pit stop

PIT STOP Steak&Burger to:

 • zdrowe, pożywne śniadania z darmową kawą!
 • najlepsze gatunkowo mięso w każdej porcji,
 • czyste proteiny ukryte w świeżych, w 100% wołowych stekach,
 • wyjątkowy smak amerykańskich pancakes’ów,
 • pieczone na miejscu domowe ciasta,
 • niepowtarzalny w naszym mieście klimat Formuły 1,
 • miejsce, gdzie Wasze dzieci znajdą dla siebie kącik.

Przejdź do strony partnera: http://www.pitstopburger.pl/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: 15% (cała oferta bez napojów)

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Od 25 lat Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów między przedsiębiorcami. Została reaktywowana w 1990 roku, aby służyć ponad 300 zrzeszonym w niej podmiotom. Jako największa organizacja samorządu gospodarczego w regionie łódzkim sukcesywnie zwiększa liczbę zrzeszonych przedsiębiorstw. Największą grupę stanowią firmy z branży tekstylnej i budowlanej. 85% wszystkich firm, to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Główne obszary działania ŁIPH:

 • Spotkania B2B.
 • Konferencje i szkolenia.
 • Doradztwo i informacja gospodarcza.
 • Reprezentacja interesów firm członkowskich.
 • Realizacja projektów współfinansowanych z UE.
 • Wsparcie w podnoszeniu konkurencyjności na rynkach zagranicznych.
 • Legalizacja dokumentów w obrocie międzynarodowym i wystawianie uniwersalnych świadectw pochodzenia towaru.
 • Świadczenie usług związanych z podpisem elektronicznym.

Przejdź do strony partnerahttp://www.izba.lodz.pl/

PARTNER STRATEGICZNY

Galaktyka

Wydawnictwo proponujące książki poradnikowo - hobbystyczne, uczące praktycznych umiejętności oraz książki specjalistyczne. Wchodząc na nowe obszary zainteresowań zawsze stara się nawiązywać współpracę z najlepszymi autorami, instruktorami i konsultantami. Nadrzędnym celem wydawnictwa jest dostarczanie jak najpełniejszej wiedzy i umiejętności zgodnie z zainteresowaniami czytelników.

Przejdź do strony partnera: https://www.galaktyka.com.pl/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: 35% (na wszystkie książki)

 
 

Charlie

Kino Charlie powstało w 1994 roku w miejscu dawnej siedziby Łódzkiego Ośrodka Kształcenia Ideologicznego, przy Piotrkowskiej 203/205. Od początku swojego istnienia prezentuje repertuar ambitny, studyjny oraz jest organizatorem wielu wydarzeń artystyczno-filmowych. Do najważniejszych imprez należą m.in.: Festiwal Twórców "Powiększenie", Ogólnopolski Festiwal Kina Niezależnego "OFF jak gorąco", Międzynarodowy Festiwal Animacji "ReAnimacja". Ponadto Kino Charlie współorganizowało "Rejsmisję", Kolorową Tolerancję, Festiwal "Człowiek w Zagrożeniu", "Filmostradę", "Nowe Horyzonty" i wiele innych przeglądów organizowanych wspólnie z Ambasadami, Instytutami Kulturalnymi czy Filmoteką Narodową.

Przejdź do strony partnera: https://www.charlie.pl/

PARTNER VIPCARD

Zniżka u partnera: Bilet normalny w cenie ulgowego

Fabryka Siły

Celem działalności Fabryki Siły jest zwiększenie świadomości dotyczącej zdrowego trybu życia i promowanie aktywności fizycznej, a także zachęcanie do samodoskonalenia się. Na stronie internetowej można znaleźć specjalistyczne artykuły pisane przez ekspertów z zakresu diety, treningów, suplementacji oraz fizjoterapii.
 
Przejdź do strony partnera: https://www.fabrykasily.pl/

PARTNER VeraSport

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: