Gotowi na zmiany

Zapewne słyszeliście już o Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE, zwanego w skrócie „RODO”.

Nowe przepisy RODO niosą ze sobą duże zmiany w praktyce przetwarzania danych. Co tak naprawdę to oznacza? Dla każdego z Nas RODO to lepsza ochrona danych osobowych i większy wpływ na to, jak są przetwarzane.

VeraSport dba o bezpieczeństwo danych osobowych Klubowiczek i Klubowiczów. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kluczowe informacje, które w rzetelny i przejrzysty sposób przedstawią podstawowe zasady odnoszące się do przetwarzania Waszych danych osobowych w przedsiębiorstwie VeraSport, które w szczególności dotyczą celów i podstaw prawnych przetwarzania danych oraz podstawowych uprawnień przysługujących Wam w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Prosimy, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: daneosobowe@verasport.pl, a udzielimy Tobie wyczerpujących informacji.

Przeczytaj online 

Nasza aktualna polityka prywatności znajduje się na stronie VeraSport w zakładce kontakt.

0 komentarzy
Dodaj komentarz