Sporty drużynowe

Verasport Łódź (+48) 784 995 975

Co znajdziesz w strefie

 

 

100% zespołowych emocji w jednym miejscu

Strefa sportów drużynowych to nieograniczone możliwości uprawiania wielu różnych dyscyplin w jednym miejscu. To idealne miejsce na zespołową rywalizację. Doskonałe otoczenie i profesjonalne warunki gry oraz kompleksowa opieka trenerów. To miejsce na sparing z przyjaciółmi czy szlifowanie umiejętności w poszczególnych dyscyplinach.
 
Piłka nożna 

Radość z najpopularniejszej dyscypliny zespołowej przez cały rok! Trzy zadaszone boiska trawiaste, z profesjonalnym oświetleniem, dostępne przez cały rok. Jezeli preferujecie nawierzchnię twardą, zapraszamy na halę wielofunkcyjną, gdzie rozegracie mecz klasycznej "halówki". 

  • 3 zadaszone boiska ze sztuczną trawą
  • bardzo dobrze oświetlone
  • doskonałe do gry w kazdych warunkach i o kazdej porze roku

 

Koszykówka i piłka ręczna

Wszystkie te dyscypliny w jednym miejscu. Profesjonalna nawierzchnia i oświetlenie oraz dodatkowa infrastruktura, pozwolą rozegrać mecz bez względu na warunki pogodowe.

 

UWAGA: Warunkiem skorzystania ze strefy jest wykupienie karty SPORTCARD (karta służy identyfikacji osób korzystających z obiektu i jest wykupywana jednorazowo). Koszt karty wynosi 10 zł, karta wyrabiana jest podczas pierwszej wizyty. 

 

 

 

  • vera 172
  • vera 172
ŁÓDŹ, SIEWNA 15
(+48) 784 995 975
FitProfit Benefit OkSystem

Projekt i wykonanie Hiarte

Vera-Sport - hala sportowa
Siewna 15 Łódź, 94-250
Telefon: 42 253 28 44